Zobacz pojedynczy post
Stare 20-01-19, 02:46   #104
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Ja lubię cyferki cyferki lubią mnie. To wy macie parcie na bitki to się bijcie na sezonie, albo dolaczcie do cpvp. Temat powinien być zamknięty, dla niegrających obecnie osób i sezonowcow, którzy co roku mają wizję zaludnienia serwera. I co roku się nie udaje zaludnic, no kurwa cud. Teraz posepicie o serwer, niedaboze wam otworzą, potem będzie trzeba łączyć martwe serwery to bedziecie sepic o transfer jeden do jeden albo transfer nas do was. To są problemy które nas nie muszą dotyczyć a wy mieszanie tylko po to żeby mieszać. Zostaniecie kiedyś apdejt na sezonie i nowe mechaniki i swoje bitki ukochane i tyle. Jak coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie, serwer cpvp działa zajebiście, sezon będzie działał jak chcecie, dostaniecie nowe pixelowe posągi, a my apdejt. Jedyne co trzeba zrobić to ten apdejt, bo tylko na to można liczyć, a zawracanie dupy jakimiś innymi cudownymi metodami uzdrowienia altaronu jest bezgranicznie głupie, że nie znam niewulgarnych słów na opisanie tego.

Jeśli powolywalem na błędy przeszłości które zrazily ludzi, mogę podsunąć trik sprzed roku, który przyciągnął troche ludzi na chwilę. Regularne posty na fb i forum. O jakiś glupotach, co to pozmienialiscie, albo w stylu "Boruta alert, ankardia zagrożona", nie mówię o wyszukanych eventach, ale o znaku życia dla ludzi którzy zapomnieli.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem