Zobacz pojedynczy post
Stare 22-06-11, 21:36   #13
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Szotu8 Zobacz post
dołanczam do pytania ! dlaczego w ciagu 19 godzin nie urosła mi ani minuta wytrzymałosci ??? tez kupiłem SS po to by miec exp 150% !! po nic innego mi nie było potrzebne ! czuje sie oszukany ! Kupiłem to wymagam . A i od razu mowie nie chce słyszec odpowiedzi typu "stamina rosnie tylko powoli" bo nie rosnie ! albo "czytaj regulamin" bo to jest zwykłe oszustwo !!!! domagam sie tylu dni darmowego SS ile stamina nie rosła ! mi juz trzeci dzien nie rosnie wogule ! Chcecie by ludzie grali w tą gre ?? to naprawcie błedy ! I nie wmawiajcie ze jest dobrze ! na tibii jakos nie było tego problemu było drozej ale bezbłednie i nikt nie miał zarzaleń.:\:\:\ Oczekuje sensownej odpowiedzi a nie takiej jak czytałem wyzej.. Miłego wieczoru..:\:\:\
Tylko zauważ nigdzie nie jest napisane, że jak kupimy status Szlachecki to dostaniemy 150% przez godzinę. Takie udogodnienie nie jest w ofercie statusu Szlacheckiego, więc przymknij się w końcu i ciesz się, że ta stamina w ogolę jest, równie dobrze mogłoby jej nie być, a ty byś miał gówno do gadania.
Tron jest nieaktywny