Zobacz pojedynczy post
Stare 19-03-19, 14:37   #24
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Nic nikomu nie ukradlem poza jedim ktory okazal sie zdrajca, a jedynie zabralem mu to co dostawal za zdrade xD

Ubijalem Jediego ktory byl zdrajca? xD

a skladnikow nikomu nie bralem ;)

Jesli ktos tu jest klamca i zlodziejem to moze ty, a oczerniajac bezpodstawnie mnie na podstawie zeznan 11 latka.. coz, ja znam odpowiedz, a reszta moze sie domyslic :)

p.s.

sry lecz nie mam czasu klucic sie z trollem ktory swoje argumenty czerpie z swojej ujaranej glowki ;) walnij se bongosa i pogon smoki, to ci lepiej wychodzi.

edit:
sry lecz ty serio wpadles do jakiegos cpunskiego kociolka snoopdoxixa i Ci sie poprzewracalo w główce xD edycje były do poprawy znakow interpunkcyjnych ;)

wybacz, lecz dyskusja z osoba na Twoim poziomie jest bez sensu xD moge robic to publicznie by inni mieli swiadomosc kim jestes, a ze tego nie widzisz to juz nie moj problem ;) lece pa moj ulubiony trollu :* przynajmniej zawsze mam pewnosc ze odpiszesz, proznosc Cie zawsze zzera by ostatniemu napisac i dopowiedziec swoje oszczerskie slowo na koncu xD czym czesto zakanczasz offtopem tematy ktore moga cos do gry wniesc ;) moze kiedy to administracja dojrzy to ukruca te bezsensowne praktyki, wystarczy spojrzec na wiele tematow ktore twoja i podobnych zasluga po odbiciu od glownego watku zakaczyly sie bez slowa :) choc niespodziewam się zmian, jak wiemy admini nie maja czasu na grudniowy upate, to gonienie trolla to bezsensowna strata czasu.
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem