Temat: Punkty
Zobacz pojedynczy post
Stare 22-08-18, 23:27   #14
sokoskiii
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Za próbę narzucania kto ma się odzywać a kto nie mogę co najwyżej dać bana - radzę zapamiętać.
Radzę również od razu sobie przypomnieć co już kiedyś tłumaczyłem Tobie i Twoim ziomkom - nie jesteście tutaj siłą dominującą ani w liczebności ani w jakiejś chorej, urojonej ważności - bo po tym co piszesz dostrzegam znów takie zapędy. Serwer nie jest robiony tylko dla Was i pod Was.

Pamiętajmy, że ja nie chcę zrobić war-orsh-ots. Ma być szybciej, lepiej, mocniej, ale nie bez ograniczeń.

Oczywiście doceniam zaangażowanie i próbuję, by ten serwer był jak najbardziej przystępny dla największej ilości graczy - słowo klucz. Jeśli po 1 edycji stwierdzimy, że coś jest nie tak - to to zmienimy.

Ten "mityczny" war-mode sprawdzał się dobrze, gdy tylko był wykorzystany odpowiednio. Fakt, że trwało to krótko, niemniej tak było. I w tej kwestii nic się nie zmieniło.

Ponadto może w końcu nie będziecie się bać wbijać czerwonych czaszek? Wtedy limit zabójstw zwiększa się dwukrotnie i liczby są spore.
Czy mogłbyś przypomniec jaka jest różnica po normalnej śmierci a śmieci na red skulu. Pamietam że kiedys gdy miałes red skula to byłes "Rip" potem coś sie zmieniło tego nie pamiętam.
Osobiście uważam że na red skulu powinno się tracic z 10% wiecej expa niz po normalnej desce oraz strata ekwipunku. Sama strata całego plecaka w h. boli tym bardziej ze bedzie kasa na blessy.
No i wiadomo przeciwny team Ciągle cie wali na pyre wiec nie powinno sie tracic 2x tyle expa co normalnie.
sokoskiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem