Zobacz pojedynczy post
Stare 19-10-18, 09:34   #46
Camol
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 73
Domyślnie

Nie chciało mi się wszystkiego czytać to tylko się wypowiem odnośnie gry wojownikiem duch ele (w moim przypadku 1h).

Od momentu wprowadzenia zmian zbroi przesiadłem się z 2h do 1h. Do około 65? poziomu expiłem na krypcie pod neo (tutaj jeszcze 2h bo akurat koło mojego 65 lvl weszły zmiany pancerzy). Od tego momentu 1h i pociskałem trolle na zmiane z mysmeniami. Aktualnie mam 85 lvl. Jak startowałem z 1h miałem w banku 10k Teraz mam około 100k + całą mase itemków typu pajęczyny z bp urbana etc. więc wojownikiem da się zarobić, da się nim grać.
Expy jakie wyciągam to w granicach 300-400k.

Idąc na mysmenie na 800 potków (czyli koszt 32k - na ankardi) wynoszę z samej sakiewki w granicach 30k (mój rekord 45k w sakiewce na 800 potkach.)

Wiktor chyba się ogranicza do bicia mobków wrażliwych na światło - będąc ele można fajnie bic z ognia mysmenie czy z energi trole. Wiadomo, że może to być uciążliwe takie expienie od 65 do pewnie i 120 lvl bo zanim będę bić wystarczająco dużo by iść na inne mobki chwila minie.

Reasumując - 70 lvl który expi na krasnalach to chyba gra bez monitora albo bije nożykiem.

Grając solo wojem 1h duch ele można fajnie grać i wychodzić na expach na +.
Camol jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem