Temat: [odrzucone] Pet'y i magiczna sakiweka.
Zobacz pojedynczy post
Stare 20-04-14, 00:21   #17
sebcio12
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 57
Domyślnie

Zwierzaki, pety, zachowywałyby się raczej jak npc. I można by było przez nie przechodzić. Dlatego też nie trapowałyby przejść, czy jak kolega wspomniał depo. Ogólnie wiewiórka czy jakiekolwiek inne zwierze może mieć większy lub mniejszy pojemnik.

Nie ma co urealniać plecaków, ja bym w tej grze założył, że wszystkie worki i plecaki są magiczne. Bo kto normalny włożyłby plecak w plecak, żeby mieć więcej miejsca. Tu nawet nie ma co tego rozkminiać. Zakładamy, że nasze plecaki są magiczne :P

Pety to fajna sprawa. Jak wspomniałem w temacie "co zniechęca...". Potrzebujemy więcej wyzwać. Mamy już plecaki, ale małe lvl o nich nie wiedzą. A gdyby taki nowy gracz zobaczył w depo jakiegoś wyższego lvl, za którym biegnie niedźwiedź polarny. Zechciałby go zdobyć! Miałby jakiś cel do osiągnięcia :P

Oczywiście super-rar pety powinno się zdobywać mega trudno. Pomyślałem, że można by je zdobywać np. za pomocą specjalnych instrumentów.
magiczny gwizdek (jakiś ptak), zaczarowana harfa (np. jeleń), flet wampira (nietoperz), róg mroźnych ludzi (niedźwiedź polarny).

Można by dać ty potworom unikalne umiejętności z dużym coldownem, sterowane za pomocą komend.

- Twój ptak zaczyna śpiewać, podnosi cię to na duchu. Bonus do prędkości na 10 sekund. (coldown 3 minuty)
- Twój nietoperz ogłusza za pomocą ultradźwieków twojego przeciwnika, który na 2 sekundy ucieka w popłochu. (coldown 2 minuty)
- Twój jeleń otacza cię mocną lasu. Przez 30 sekund dostajesz dodatkowy bonus do leczenia. (coldown 4 minuty)
- Ryk twojego niedźwiedzia pobudził cie do walki, przez 5 sekund dostajesz bonus 10% do obrażeń. (coldown 2 minuty)

można wymyślać w nieskończoność

Ostatnio edytowane przez sebcio12 ; 20-04-14 o 13:24
sebcio12 jest nieaktywny