Temat: nerfy i buffy
Zobacz pojedynczy post
Stare 07-03-19, 14:32   #27
marekr
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 36
Domyślnie

To może i ja się wypowiem.

Cytat:
Napisał Medalikarz Zobacz post
Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Ziomek, jestes najbardziej falszywa osoba w tej grze, wiec wracaj do opierdalanaia wlasnego teamu na itemy-za 1/5 ceny.
oszczerstwo, dowody, bo kiedy ja kupowałem itemki o 100 gp taniej warte 200 ty kupowałeś o 2t taniej warte 5t. Kwestia skali, ale bawienie się statystyka to domenta oszczerców, czy manipulatorów.
Może to nie jest miejsce na kłótnie ale Rudy, szanujmy się - kłamiesz.
Na moim przykładzie
- 50lv mag
- nie znasz cen itemków
- potrzebujesz kasy
- lider gildii skupuje rzeczy które akurat masz

jak wiadomo cena surowych stali czy młotków itd. jest różna, zależy czy jest zapotrzebowanie itd. przykładowo cena młotków jakiś czas temu dochodziła do 1k za sztukę, teraz za 500 nikt nie kupuje. Wracając, kupowałeś ode mnie stale za 5k, sprzedając je potem za 15k, mając już kupca, pewnie zaraz napiszesz ooo bo powiedziałem Ci że za tyle sprzedaje, miałeś taką świadomość - zgadza się, tyle że już po fakcie.
"ty kupowałeś o 2t taniej itemy warte 5t" - jeśli tak to kupował 66% taniej, gdzie w Twoim przypadku było to 300% ceny.

Co do tematu, wojownik 2h jest za słaby na początku, kostury są bezużyteczne, ulepszanie rózg jest zepsute, zwiadek ma za mało obrony, a spoty end-game'owe są dostępne zbyt wcześnie, gdzie ta ostatnia kwestia jest najbardziej dotkliwa, ponieważ za szybko zaczyna się end game, który też jest za mało rozbudowany, nie daje innym chęci wbijania kolejnych poziomów, rozwoju itd. Brakuje dodatkowych activity, wyzwania w ulepszaniu postaci i tym podobne.

Dziękuje za uwagę.

elo benc
marekr jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem