Temat: nerfy i buffy
Zobacz pojedynczy post
Stare 07-03-19, 09:52   #24
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Cytat:
Ziomek, jestes najbardziej falszywa osoba w tej grze, wiec wracaj do opierdalanaia wlasnego teamu na itemy-za 1/5 ceny.
oszczerstwo, dowody, bo kiedy ja kupowałem itemki o 100 gp taniej warte 200 ty kupowałeś o 2t taniej warte 5t. Kwestia skali, ale bawienie się statystyka to domenta oszczerców, czy manipulatorów.

Cytat:
Ziomeczku. Do 140lvla zapierdalalem w bitewnym secie.
Do 204 w wlasnym swietym secie.
łaał... uważaj na wapienne stalaktyty z samopodniety... do 92 lvl chodziłem w królewskim, a 176 wbity na bitewnym bez użycia tarczy, czy chodzeniu z siocherem, najbardziej tankowata profesja, z najlepszym substainem z siocherem na plecach... więc kolejny raz gowno wiesz wiec nie wypominaj

Cytat:
Khana lurowalem i dawalem na dach alchemikow.
Po czym blokowales z kyogrem ludzi co wchodzili, przez co pare osób padło, a mnie blokowałeś z dobre pare minut liczac na to ze padne mimo braku tarczy... o wielki bohaterze, pomnik Ci postawić powinli za postawę i te chwalebne czyny

Cytat:
Ale no, jesli ja nie padam co refill jak Ty to jestem noobem, mimo, że maxuje wszystki co pozwala mi przeżyć.
padłem przez lurnięcie 9 hydr przez fanatyka, ty z tarcza Twoja byś padł szybciej z twoim siocherkiem włacznie, reszta to wina połaczenia, część nawet była z antykickiem. Gdybyś z podobna uwaga analizował cyferki moich dedów jak wtedy kiedy robisz to by manipulować przy oszczerstach to może chociaż za to bym Cie szanował.

Cytat:
Znam Twoje inne chary, jakies biale, damya czy inne 50magi wiec gg.
Może wieczorem może podsumuje Ciebie jak bede na kompie, nie na fonie.
Może w końcu uda Ci się porzadna bajke napisać, póki co wypociny piszesz. Wiesz o tych co masz wiedzieć, te chary zna każdy, a i tak myślę że ktoś Ci musiał to z kilka razy powtórzyć bo takie pomyłki i domniemania kim jeszcze nie gram jakie odwalacie to temat na sensowny komentarz, a nie te twoje próby wyciagania brudów bez dowodów ;) w sumie po co dotykalem tematow z Toba, zawsze zaleci odpadami twojej werbalnej defekacji.
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."

Ostatnio edytowane przez Medalikarz ; 07-03-19 o 10:07
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem