Temat: Paaaprikos96
Zobacz pojedynczy post
Stare 10-03-16, 10:22   #18
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
smutny

Wez wypierdalaj karnemelk . Cie pvp przerosło odrazu po wyjsciu z rooka, wieczne wychodzenie na akcje noob charami, potrafiłeś całą akcje biegać swoim 20 poziomem i nic na nim nie robic tylko przeszkadzać stroną walczącym. Jesteś jednym z tych typów człowieka, który nie powinien być liczony jako człowiek który się bije. Często było tak, że jest 15 ludzi na vc a przychodzi 8 takich co mogą coś zrobić a reszta to jakieś 50 lvle albo wlasnie takie karemelki ktore expily mainy tylko po wygranej akcji(na swoim noobie) albo jak enemy bylo retired. Nie wiem czy ty w ogóle miałeś jakiegoś main chara nie licząc maślaka, którego wyexpiłeś jak juz nie graliśmy a jak grałeś to byłeś z nami.
W dodatku piszesz jakieś głupoty o moim wyglądzie etc. kiedy ja nie powiedziałem nic na twoj, to co gdzieje się w grze niech tu zostanie. Nie masz na mnie argumentów odnośnie aspektów gry to wymyślasz jakieś bzdety. Chciałbym spotkać się z tobą i wysłuchać tego całego pierdolenia prosto w oczy a nie rzucaniu słów na wiatr tutaj. Ty nawet nie możesz opowiedzieć się po której stronie barykady się znadujesz. Gdy powstał podziemny krąg zabijając każdego, jednocześnie pisząc 20 razy DOMINANDO na defaucie pisałeś do mnie, czy nie będzie tutaj miejsca dla ciebie haha. Grzecznie podziekowałem bo mieć takiego grajka w teamie co daje dupy na lewo i prawo to jakaś desperacja.
Nazwałeś mnie Hipokrytą. hipokryta

Hipokryta- człowiek, który nie mówi prawdy, jest dwulicowy i fałszywy; obłudnik, kłamca, faryzeusz.
Ten termin chyba bardziej pasuje tobie, niż mi bo ja dwulicowym psem na posyłki nie jestem.

Wyjaśniłem cie na tym forum po raz ostatni bo nie ma sensu dyskutować z taką osobą jak ty. Pewnie jak to przeczytasz napiszesz jakieś lanie wody na młyn, podyskutujesz o moim wyglądzie czy coś, ja to poprostu zleje.
To co pisze na forum w 50% jest żartem, troche mi smutno, że nie każdy to widzi a ty możesz się schować za moimi WIELKIMI USZAMI XD

Ostatnio edytowane przez Trixis ; 10-03-16 o 10:30
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem