Zobacz pojedynczy post
Stare 09-05-22, 10:28   #10
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
To nie świadczy dobrze o tej społeczności. Typowo polackie odwarstwianie sie śmietanki. A na wiele cennych postów tutaj przed ostatnią wielką aktualizacją nikt nie zwróci uwagi.
Dobrze by było gdyby któryś z tych doradców zajął sie właśnie komunikacją na forum bo ona nigdy nie była mocną stroną Altaronu.

Nie pisze tego na złość, ani żeby hejtować. Sam nie chciałbym być żadnym doradcą, czuje sie dobrze w swojej roli tutaj. Mam nadzieje że nowa ekipa mądrze pokieruje projektem i życzę im powodzenia.
Polackie odwarstwianie się śmietanki :D O odwarstwianiu się śmietanki można mówić, gdy ta śmietanka ma z tego jakieś konkretne korzyści.

Myślę, że w Altaronie od dawna brakuje konkretnej ekipy, która byłaby gotowa wspólnie działać nad zmianami. Z doświadczenia wiem, że trudno taką skompletować i utrzymać, a aktywność w kłótniach na forum rzadko przekłada się jeden do jednego na chęć (i możliwość) do włożenia konkretnej pracy. 10 lat temu nad Altaronem pracowało mnóstwo osób i wychodziło to serwerowi na dobre. Potem team się stopniowo zmniejszał. Najwyższy czas odwrócić ten proces.

Ja znam kilka z tych osób i wiem, że chętnie poświęcają swój czas by konstruktywnie działać dla dobra serwera. Do tego to zgrana i chętna do działania ekipa. Mocno trzymam kciuki za ten powiew świeżości, życzę wytrwałości i nie mogę się doczekać efektów
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem