Zobacz pojedynczy post
Stare 02-05-11, 10:01   #7
Prakt
Administrator
 
Avatar Prakt
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 244
Domyślnie

Prośba jest o przywrócenie ilości nieuzasadnionych zabić do stanu poprzedniego. A jaki był poprzedni stan? Różnił się jedynie tym, że na RSa trzeba było 7 fragów, a nie 5 miesięcznie. Reszta wygląda identycznie. Usunęliśmy też czarną czaszkę na rzecz banicji tygodniowej.

Nie rozumiem skąd pomysł na usunięcie fragów jakichkolwiek. Jeśli chodzi o blokowanie czegokolwiek niskopoziomowcami, to już nie będzie możliwe, bo poziom PVP został przywrócony do 10tego.

A teraz coś dla tych szczególnie, którzy uważają, że PVP jest nieodłączną częścią RPG:

TAK. Jest nieodłączną częścią. Odgrywając swoją postać czasem trzeba swoją tezę uargumentować siłą. Ale nie zapominajcie o tym, że to nie jest jakiś OTS gdzie celem gry jest bycie pierwszym na liście highscores i stworzenie najsilniejszego klanu, który by trzymał władzę na serwerze.

Bo tutaj władzę trzyma namiestnik. Jesteśmy w obliczu zbliżającej się wojny, w której z pewnością wielu przyjdzie zginąć. Zawieszenie broni trwa już zbyt długo. Abitańczycy zbroją się w swoich obozach, urządzając często (o czym ktoś już pisał na forum) wypady na młodych wędrowców. Barykady obsiane są wojskami. Wojna wisi na włosku... a klany Montekich i Capuletów w tym czasie toczą ze sobą bezsensowną wojnę, która osłabia wewnętrznie już i tak wycieńczone państwo. Nie zapominajcie o tym, że to WY TWORZYCIE ten serwer. Jego rozwój (który już jest zaplanowany) będzie ściśle związany z tym, jak będziecie walczyć i z kim będziecie walczyć. Nie zaostrzamy systemu PVP, bo nie lubimy któregoś z klanów, ja nawet nie wiem kto w którym jest, a Securum i Spectrum mi się mylą z powodu podobnych nazw. Ale ostrzegam Was, że wojny między klanami osłabią Neolith. Nie mówię tu, że macie się kochać nawzajem - możecie zabić określoną ilość osób jeśli jest to konieczne. Konieczne.
Prakt jest nieaktywny