Zobacz pojedynczy post
Stare 02-05-11, 09:15   #1
konradowalkero
 
Avatar konradowalkero
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do konradowalkero
Domyślnie Zmiejszona ilość unjustów

Co wy robicie ludzie? Jak można robić tak poważne zmiany na zawołanie paru graczy? Ci których bijemy sami się oto prosili. 5 zabójstw w ciągu miesiąca? Jak my mamy nie dopuścić żeby wrogowie nie wbili większy poziom skoro nie możemy ich zabijać? To nie sprawiedliwe. Przegraliśmy wczoraj i zginęliśmy parę razy a wrogowie powbijali red sculla na 3 postaciach i teraz im zresetujecie red scula? Nie zabijaliśmy żadnych neutralnych graczy więc nie piszcie mi tu że jesteśmy bandą dzieciaków którzy przyszli tu tylko po to żeby zabijać innych. Bronimy tylko swoich podstawowych praw, jak expowisko które zajęliśmy o 4:00 nad ranem, teraz kto będzie chciał to nam wejdzie na expowisko i nic nie będziemy mogli zrobić. To jest MMO gdzie gracze rywalizują miedzy sobą, to że ktoś nie umie grać/uciekać przed pk/nosić potiony lol/zorganizować silną gildie to już nie moja wina. Poszliście na rękę graczom którzy nie potrafią grać/złodziejom/irytującym noobom a utrudniliście grę graczom którzy mają skila. Ułatwiliście grę bandzie noobów którzy ukradną wrzucą mi do wody loot baga a ja będę mógł tylko na to patrzeć bo jak go zabije to dostane bana. Każdy zaczynał tu grać na równych zasadach więc poco to zmieniać? Zgłaszam aby ilość możliwych unjsutów została przywrócona do poprzedniego stanu.
konradowalkero jest nieaktywny