Zobacz pojedynczy post
Stare 14-01-16, 17:51   #23
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Cytat:
Napisał Shakyo Zobacz post
Po 200 lvl zaczyna sie gra, wbij ten lvl to zauważysz różnice. Za pana gry sie nigdy nie uważałem, hmmm no nie wiem musiałbym być GM.
Pamiętaj, że sam lvl to nie wszystko, przykładem jest nasz kochany Luffy, który 2x padł od dwóch magów w ten sam sposób w ciągu 10 minut, na akcji nie potrafił wbić skulla kiedy jego drużyna miała znaczącą przewagę (ktoś dał fajny przykłąd na zdjęciu), a kiedy nadszedł czas porażki to nastąpiła dezercja.
Ale nie do końca o tym mowa. Jak już wspomniałem 30 poziom to zdecydowanie zbyt mało, by ktoś coś wiedział o grze, wgl o klejnotach, bo raczej początkujący 30-poziomowy gracz nie wbija juz 2wn setów i nie dziarzy z mistrzowskich runek, raczej prosi kogoś o wybloczenie abitańców do misji. Ale 200 poziom to też zbyt zawyżone kryterium. Jest wiele osób, co tu gra od początku/praktycznie od początku serwera i obecnie ma poziom jednak poniżej 200. Co chcę powiedzieć: osoby te pamiętają z pewnością czas, gdy balans był najlepszy z możliwych. Nie wiem, czy jesteś osobą z tych "nowszych" czy może grałeś tu wcześniej, typu rok 2012-2013. Być może nieco źle ująłem swe wcześniejsze słowa, ale po prostu tak to zabrzmiało, więc wybacz
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem