Zobacz pojedynczy post
Stare 30-04-15, 12:37   #1
szymongal
 
Avatar szymongal
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 151
Domyślnie Duchowny alchemik

Chciałbym poruszyć kwestie duchownego alchemika, który wg. mnie jest aktualnie najbardziej hmm... słabą kombinacją subprofesji. Dlaczego tak myślę? Tabela dmg z ostatniej łatki wskazuje na to, że nekromanta alchemik, na przewagę w obrażeniach punktowych z mroku nad nekromantą elementalistą, więc naturalnie nasuwa się pytanie, dlaczego duchowny alchemik nie ma bonusu do obrażeń ze świętości w porównaniu z duchownym ele.

W przypadku nekromantów łatwo znaleźć plusy i minusy obu kombinacji(necro ele; necro alch), lecz analizując te wartości dla duchownych widzimy, że jedyną przewagą duchownego alchemika nad elementalistą, jest bonus do mikstur, podczas gdy elementalista ma bonus do leczenia obszarowego i obrażeń od żywiołów, co nie jest niczym dziwnym. Kombinacja duch alch zostaje w tyle również przez duże kary do obrażeń od żywiołów.

W ogólnym rozrachunku duchowny alchemik może jedynie schować się w depo i łączyć własnoręcznie robione uhy w kostce :<>. Poruszam ten temat, ponieważ o ile jest kilku rycerzy duchownych alchemików, to na nie wiem czy na obu serwerach znajdziemy jakiegoś zwiadowce lub maga duchownego alchemika. Mag duch alch ma racje bytu jedynie jako noobchar; maszynka do robienia uhów, a zwiadowca wg. mnie nie ma prawa bytu. Stąd moja propozycja zwiększenia obrażeń, tak punktowych jak i obszarowych dla duchownego alchemika.
Zapraszam do dyskusji miłośnicy gry RPG! :D
szymongal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem