Zobacz pojedynczy post
Stare 21-03-12, 18:42   #3
HiTech
 
Avatar HiTech
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 8
Domyślnie

Też mi sie to nie podoba. Otóż, ja jako nisko poziomowy gracz nie jestem dotykany przez wojne. Narazie... W koncu i ja wklepie ten 60 poziom i tez bede scigany przez obie gildie, bo na pewno jestem graczem lub noobcharem jednej z gildii... Nie wiem ludzie, zakonczcie tą chorą wojnę i grajcie w spokoju bądź nie bijcie noobcharów graczy z innej gildi, to będzie najprostsze rozwiązanie, noobchary nienależące do gildi nie liczą sie i tyle a jeżeli takowa postać dojdzie do gildi dodajecie sobie np 100 fragów dla siebie.. Inaczej nie da sie tego rozwiązać bo tak będzie w kółko, zrobiłem dzis postac na rooku. Altaron na prawde sie rozwija bo spotkałem tam duzo osób, a Wy bijąc wszystkich powyżej 60 lvlu psujecie rozwój servera. Wnioskuje z tego, że wcale nie chcecie by server sie rozwijał. Nie wiem, niech ktoś sie na ten temat mądrze wypowie. Może akurat mnie to nie dotknie bo należe do neutralnej gildi i Wy wszyscy wiecie, że nikt z nas nie zamierza dołączyć do wojny. Niechciałem nikogo urazić. Pozdrawiam, Hi Tech
HiTech jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem