Zobacz pojedynczy post
Stare 21-03-12, 18:07   #1
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie Drodzy Altarończycy

Jak wiecie od długiego czasu trwa wojna która zaczyna dotykać każdego w mniejszy lub większy sposób. Nie piszę teraz tego aby kogoś tu obrazić, czy sprawić ujmę na czyimś honorze, piszę to dlatego aby gracze którzy w tej wojnie uczestniczą chociaż trochę opamiętali się w swojej zawistnej walce i nie podejrzewali każdego napotkanego NOWEGO gracza o spisek.

Do napisania tego postu nakłoniła mnie historia Bazyliego. Bazyli wszedł na swojego noob chara po czym padł od "reszty świata" - powód prosty pewnie jesteś graczem Exoritu.
Oczywiście "reszta świata" była w 100% przekonana ze to czyjś noob char że expi i zapewne dojdzie do wojny. Lecz to nie koniec historii Bazyli wszedł na innego noob chara po czym usłyszał ze jest kolega RL gracza Lenoba. Nie wiem skąd gracz Exoritu wpadł na taki pomysł może każdy gracz który jest zwiadowcą i jest jeszcze nieznany jest kolega Lenoba.

Panowie nigdy nie macie pewności czy to jest czyjś noob char , kolega RL kogoś czy ktokolwiek inny neutralny gracz który tak jak wy kiedyś zaczynał grę na Altaronie. I teraz nasuwa mi się proste pytanie.

Po co chcecie reklam aby grało tu 500 osób skoro jeżeli takowa się pojawi od razu jest zabijana tak na zaś to tak samo jakby na dzień dobry przy wejściu do sklepu dostawalibyśmy kopa w ryj bo pewnie złodziej. Przemyślcie sobie czy chociaż w tym co napisałem nie jest trochę racji.

I podkreślam nie jest to atak na kogokolwiek ale coraz mniej ludzi w to gra z tego powodu że są od tak oskarżani. Co wy sądzicie na ten temat? Prosiłbym o rozmowę wymianę poglądów itp a nie o " EXORIT to bla bla a Collegium to już w ogole".
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem