Zobacz pojedynczy post
Stare 11-09-17, 21:50   #10
Happyde
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 99
Domyślnie

@CySiO, a w czym problem, by dual miał większe obrażenia od 2h? Bo tak się przyjęło? Mówie i powtarzam, rozwinięcie takiej postaci do granic jej możliwości powinno skutkować tym, że by biła ile biła,

@Royalks, być może za późno padła propozycja, jak kończyłem grać z wiedzą, że altaron nie będzie rozwijany, to odpuściłem sobie rozmyślanie nad tym tematem, jednakże jak się dowiedziałem o tym, że rusza kolejna edycja, która już będzie rozwijana i będą o nią dbać, zebrałem się i napisałem te o to propozycje,

@Catthon, mnie interesuje, czy temat będzie poruszany wśród Was (czyt. zespołu) i czy coś się zmieni, jeśli tak to z miłą chęcią zagram i poczekam do grudnia na zmiany,

@Nortal, według mnie prędkość z jaką wojownik zdobywa zręczność jest w porządku, 3 dni po pare godzin i jest te +120 zręczności, ale nie o to chodzi. Jak każdy będzie miał po 160 zręczności, to nikt nie będzie wyjątkowy, poza tym, zwiadowcy stracą trochę na wkładaniu kamyków, a wojownik wkładający kamienie to rzadkość, dlatego nie bez przyczyny wole by była zmniejszona kara, jak zwiększona prędkość zdobywania zręczności.
Happyde jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem