Zobacz pojedynczy post
Stare 27-08-14, 23:18   #62
Ghall3
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 63
Domyślnie

Garok, zapewniam Cię że mój umysl nie został zamknięty. Zajmuje się wieloma rzeczami tak abym mógł ułożyć całą układankę. Jednym z elementów jest NWO. Z Twojej perspektywy może tak wynikać, że jestem kimś kto coś gdzieś uslyszal, przeraźił się i pisze to tutaj. Tak nie jest. Zajmuje się tym dość intensywnie, i w tym co pisze nie ma niczego, czego bym nie sprawdził poprzez wnikliwe zbadanie tematu.
Piszę to tutaj, bo tak czuję że powinienem zrobić, i wiem że robię dobrze.
Nic nie dzieje się bez przyczyny, wszystko się układa w jedna całość.

Na tej drodze musialem odrzucić praktycznie wszystko kim byłem. Byłem w cudzysłowie, bo tak naprawdę na tej drodze musialem odrzucić wszystko kim nie byłem. To kim nie byłem przysłaniało moją prawdziwą naturę i moją prawdziwą osobowość.


Prawdę znam napewno w kilku rzeczach. Jest to prawda obiekywna i 100%, a jesli się komus wydaje że tak nie jest, to już nie moja brożka.

Jednym z takich faktów jest czipowanie ludzkości. Czipowanie jest chore, obrzydliwe złe i pojebane. Nie oszukujmy się, takie są fakty i każdy z was dobrze o tym wie.

Czip jest znamieniem besti apokaliptycznej. Bestia ta fukncjonuje w umysle zbiorowym ludzkosci jako silny archetyp. Nie ma znaczenia czy apokalipsa była proroctwem i się teraz spełnia, czy jest to stylizacja iluminatów. W sumie na jedno wychodzi. ta bestia to struktura lucyferiańska można powiedzieć że jest to taki podumysł zbiorowy, pod którą podpięci są iluminaci. Przyjęcie takiego czipa oznacza podpięcie się pod tą strukturę, co jest równoznacze z pozbawieniem siebie łącza ze swoją Boską naturą czyli esencją życia. Zostaje człowiekowi pewna namiastka, jednakże jest już wtedy podłączony do struktur lucyferianskich na prawdpodobnie wszystkie wcielenia.

Wygląda to tak: Czlowiek przyjmuje czip, potem umiera, rodzi się na nowo (reinkarnacja) i jest już podpięty pod te struktury. Może urodzić się jako iluminat, albo np jako seksualny niewolnik iluminatów itp, i prawdopodobnie nie ma juz wyjścia.

Nie ma znaczenia czy czlowiek w chwili przyjęcia znamienia besti jest swiadomy tego co robi, czy też nie. Podpięcie następuje wtedy gdy czlowiek przyjmie to gówno nie zaleznie od jego wiedzy o tym.

Czuję że nie uda im się ten plan w całości. Może moje odczucie jest mylne.
Jednakże trzeba o tym mówić głośno juz teraz, zanim będzie zapóźno, bo taka opcja też jest.

Ten temat nie jest tematem w stylu: O kurwa NWO antychryst mamy przejebane.
Ten temat jest w stylu: Wiemy o tym i możemy zrobić wszystko co w naszej mocy, by nas to nie dotkneło.

Co do czipów jeszcze. Jasnym jest że nie będzie to na zasadzie, ze dnia X nakażą zaczipować wszystkim na swiecie. Najpierw będą czipować się niektórzy sędziowie itp
w USA juz się czipują. Potem będą czipować się tylko chętni. Czipy będą reklamowane przez telewizję. Najpierw przyjmą je celebryci i pociągna za sobą stado. Potem czipy będą stawać się coraz powszechniejsze, i dopiero wtedy mogą nakazać wszystkim.

Wielki Amerykański Show PL HD [20min]
https://www.youtube.com/watch?v=a8i5ZVZC6uI

http://gosc.pl/doc/1990179.Czipowanie-ludzi

Niektórzy dostając te informacje natychmiast je blokują i wypierają. Objawia się to wyśmiewaniem i ignorancją, ale jest to naprawdę pewien rodzaj strachu. Jest to zrozumiałe, jednakże to o czym pisze dzieje się, i prędzej czy później będzie trzeba się z tym pogodzić.
Niektórych z takich ludzi tutaj nazwałem wrogami gatunku ludzkiego, za co szczerze przepraszam. w tym miejscu (Altaron) nie ma ani jednego wroga gatunku ludzkiego.

Kim są wrogowie gatunku ludzkiego? są to ludzie z tego samego strumienia co iluminaci. Mogą być to zwykli ludzie. Tacy ludzie różnia sie od normalnych tym, ze nie maja boskiej iskry. Tak zwane portale organiczne. Mają cialo fizyczne, cialo astralne i inne ciała energetyczne, ale nie mają duszy. Tutaj w Altaronie są sami piękni ludzie z naszego strumienia ludzkiego. W krajach słowiańskich jest bardzo mało portali organicznych.

https://www.youtube.com/watch?v=zdD323s1lLA
Nezard - Anty NWO
__________________
Jeśli dążysz do celu, to już osiągnąłeś cel. "Jeśli lew walczy, nie zginie- amen"

Ostatnio edytowane przez Ghall3 ; 01-09-14 o 07:59
Ghall3 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem