Temat: [pvp] Odnalezione dzieła
Zobacz pojedynczy post
Stare 14-10-17, 20:07   #1
Odnalezione dzieła
Obles Obles jest nieaktywny 14-10-17, 20:07

Bohaterowie, którzy przylecieli na Kontynent prosto z wysp Archipelagu Licor udowodnili wszystkim, że oprócz walki z Abitańskim Najeźdźcą potrafią również pomóc w prostszych, choć nie mniej ważnych sprawach - skradzione dzieła Tomasza Suprremanta zostały odnalezione a nasz ukochany gryzipiórek może ze spokojem wrócić do pisania swoich dzieł! Wszystko to zasługa 19 pomocników, którzy skrupulatnie przeszukiwali zakamarki różnych bibliotek, by odnaleźć ukryte dzieła a następne oddać je dla Samuela.



Komendant zdaje mi skrupulatny raport z całego wydarzenia.

Nasz drogi komendant bardzo dziękuje wszystkim zaangażowanym - w ramach tego przesyła garść srebrników, które leżały już sporo czasu w magazynie dóbr zaginionych. Główny poszkodowany, który teraz jest tak szczęśliwy - Tomasz, również śle podziękowania oraz pustą książkę, w której możecie napisać, jak to sam nazwał: co Wam w duszy gra! To jeszcze nie wszystko! Dla Grabosh oraz Iskiereczka komendant dosyła również kajdanki, sprawili się oni bowiem lepiej niż inni oddając kolejno 7 oraz 8 dzieł - oby ten drobny przedmiot pomógł im w dalszym wymierzaniu sprawiedliwości. Gwander' zaś po raz kolejny sprawił się najlepiej i oddał - uwaga - aż 46 dzieł! Brawa dla niego! Oprócz wyżej wymienionych nagród otrzymuje również kółko z kluczami, które powinno pomóc mu w porządkowaniu przedmiotów, złoty puchar oraz sporą ilość run pocisków śmierci.


Nagrody zostały wysłane do depozytów Neolith. Ilość otrzymanych srebrników zależy od ilości dzieł, które oddaliśmy.

Cześć i chwała bohaterom!
Altaron.pl

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	samuel.png
Wyświetleń:	28733
Rozmiar:	313.3 KB
ID:	4539  

__________________
To mówiłem ja, Selbo.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 14-10-17 o 21:21.

 
Avatar Obles
Obles
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Odwiedzin: 5841
Odpowiedź z Cytatem