Zobacz pojedynczy post
Stare 21-07-19, 00:44   #18
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

Cytat:
Na praojcach jest świetny exp na 2-3 osoby na takim mid lvl, widać też, że nie grałeś dawno, bo obecnie kostury są bardzo useless, a mag nie jest już wcale papierem (głównym tego czynnikiem jest tarcza).
Halo, ale rozmawiamy o expie na praojcach czy o cenie bitewnej tarczy i złotej tarczy? I o tym gdzie, co i jak częściej zdobyć? Chyba się zgubiłeś w swej intencji dotyczącej tego podpunktu. Jeżeli mowa tu o cenie wyłącznie dwóch itemów i patrząc o ekwipunek to myślę, że mój argument jest odpowiednio wystarczający by bitewna tarcza kosztowała tyle ile kosztuje. Złotą tarcze można zwiększyć do tej samej ceny lub podobnej. Mówicie, że w altaronie łatwo zarobić, więc wpadnijmy na pomysł! OBNIŻMY O 50% CENE BITEWNEJ TARCZY BO LECI CZĘŚCIEJ! To z praojców obniżmy ceny wszystkich przedmiotów. Zboostujmy ceny itemów, które lecą rzadko i dalej będzie ch.. z grzybnią.
Narzekają na zarobek ludzie, którzy ciągle licytują itemy z bossów lub mają 300 lvl. No to logiczne, że na tych lvl'ach jest w cholerę hajsu, więc nie wiem o czym mowa. Dajcie sobie większe ceny za przedmioty to szybciej Wam zejdzie hajs. XD

Cytat:
Jak tu nawet nie ma komu tego tardisana czy halnego oddać, bo jest mało graczy, a jeszcze sugerujesz nam, że powinniśmy zejść z tego monopolu na bossy, jeszcze przez długi czas nie xD
Nie wiem co jest głupsze. Tworzenie przez Ciebie problemów, że jest za dużo hajsu, zniżanie cen itemów, a potem pisanie, że nie ma ludzi, nie ma komu oddawać, a bossy i tak bijemy "MY!". Pies ogrodnika, sam nie weźmie, komuś nie da.




Jeżeli będą propozycję tylko po to by ułatwić sobie grę lub propozycję od osób tylko, które grają, bo oni mają swoje wymysły lub zobaczyli to na innym OTS czy RL, to będzie kpina większa niż jest. Każdy niech szepnie jakieś słówko co by tam sobie zmienił i lecimy. :v
__________________
Napisał Astero
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej -Ugi 2k19
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem