Zobacz pojedynczy post
Stare 19-07-19, 23:07   #13
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

11)
Cytat:
ale przy tym pocisk jest wielokrotnie tańszy. Czyli tam, gdzie teraz wastujesz z wave będziesz mógł zarabiać na pociskach przy lepszym DPS?
Może i masz rację, ale to nie zmienia sytuacji, że w pojedyncze moby bije się tak samo jak obszarowo.


12)
Cytat:
Visko pela aluk to instant. Ty proponujesz runę obszarową o ataku niższym niż gfb. To jak?
Silniejszą niż gfb.


46)
Cytat:
I przeloguje instant na inną postać wylogowaną w jakimś ważnym miejscu. Np. atakuję kogoś na noobcharze, on wbiega do dp, przelogowuje, mam pozamiatane. A tak obaj czekamy aż spadnie "walka".
To jak ktoś się czai na kogoś, by przelogować na inną postać to robi to z innego konta albo nie nabija sobie niepotrzebnie blokady wylogowania.

21)
Cytat:
A może jednak nie?
Uważam, że na moby takie jak Tyrany, Kapłanki, Wybawców czy Kapłanów - i owszem.

6)
Cytat:
Na jakiej podstawie?
Na takiej, na jakiej z założenia elementalista miał być najlepszy w biciu obszarowym.

7)
Cytat:
Kto robi bełty na respie? Jeżeli to faktycznie przydatne - można pomyśleć. Jeżeli to kosmetyka, to odpada. Ten spell przydawał się podczas treningu m lvla, gdy i tak nie masz nic lepszego do roboty i nie masz kasy na polowania.
Tylko alchemicy.

Cytat:
Nadal będzie wtedy stał i czekał. A duchowny będzie miał jeszcze łatwiej.
Ale krócej. Do tego można dodać, że hape tawis przerywa działanie czaru, bum, balans.


17)
Cytat:
A jak poprawimy dzikie pnącza?
Po co dodawać dwa kolejne wave'y z ziemi?
No to może wtedy. Tylko też trzeba mieć na uwadze, że tym spellem nie zaznaczysz całej klaty, chyba, że stoisz z nią.

22)
Cytat:
Kup materiały. To arguent w stylu: potrzebuję talarów ale mam poziom tylko na czerwie? Dodajcie talary do czerwi. Jak wygląda loot z czarnoksiężników teraz? Względem expa?
Wcale nie, a sprawa z czarnoksiężnikami wygląda tak, że zamykają się przy 1.2kk Neolith, na Ankardii nie da się biegać tak dobrze jak w Neolicie, a profit to jest się coś koło lekkiego plusa.

35)
Cytat:
Przegięte w PVP.
Zawsze można to tam wyłączyć, miałem na myśli głównie zmianę w PVE.

37)
Cytat:
Zwiadowca nie jest profesją obszarową.
I to jest powód, dla którego nie jest brana na teamhunty, może oprócz gargów, które się bije pojedynczo, zmniejszenie cooldownu jednego spella może coś w tej kwestii skieruje chociaż trochę w lepsze kolory.

Inb4
Ukryty tekst:


(Zamknięte w cholerę po pierwszym przejściu)


42)
Cytat:
Wystarczy wyjaśnienie. Problem w tym, że jednocześnie narzekacie na za dużą ilość gotówki na serwerze, chcecie więcej gotówki na serwerze i oprotestowujecie sposoby na zmniejszenie gotówki na serwerze.
Efekt uboczny codziennych bossów ÂŻ\_(ツ)_/ÂŻ

43)
Cytat:
Nie zajmuję się wyławianiem sumów. Jak prosisz o zmiany, uzasadniaj je od początku do końca w sposób klarowny.
Trochę ciężko wyłowić liny w porównaniu do pstrągów, plus pstrągi nie są potrzebne do misji dziennej, a linów często trzeba oddać 10 (jak ktoś się pokusi o złotą rybkę), kiedyś przełowiłem cały dzień na rybach, żeby mieć co rzucać na dziennych, to na 2 plecaki chlebów większość to były szprotki i płocie, a linów mi nie starczyło (skończyły się przy 220 dniu od 0), oddając rybki na dwóch postaciach z npvp (z 200 do 271 dnia). IMO linów powinno się wyławiać więcej, kosztem płoci, szprotek i leszczy (które są useless, przydają się w pojedynczych sztukach na low lvl, kiedy brakuje ci many do przyzwania summona).

48)
Cytat:
Czyli podtrzyma możliwość bicia bossa bez wysiłku, tylko tym razem nawet bez blokera?
Tak, zwłaszcza, że większość silnych bossów bije aoe w target, a niektóre z nich da się porobić już na mwallach.

54)
Cytat:
Bo przeciągnij i upuść jest już dość proste? A zmienianie ssów obecnie wymaga przynajmniej minimalnego skilla.
Miałem tutaj na myśli, że muszę grzebać w plecakach, żeby wyjąć life ringa, jakiś amulet na ogień czy coś, nie pomyślałem o przekładaniu apo.

61) i 62)
Cytat:
Do rozważenia, jak będzie przestrzeń na rozwój systemu spelli.
I dobrze, cieszę się.

Cytat:
Tak, wiem, kończy się na 150 poziomie. No może 200. Wprowadźmy opcję łowienia razowcami, to na pewno pomoże.
Co ma jedno do drugiego? Stwierdzenie kompletnie nie na miejscu.

Cytat:
A ja widzę to tak - wprowadzamy 30 zmian ułatwiających rozgrywkę, bo są "kluczowe", ustalone pomiędzy graczami - nieważne. Wprowadzamy jedno utrudnienie czy ograniczenie - lament.
Prawda, dlatego trzeba mieć to na uwadze.


A co z tym:

Cytat:
10. Dodanie możliwości kupna w sklepie pierścionków siły, i takich, które dają +4 1h/2h/dysta czy tam mlvla, life ringów/rohów, pierścieni magicznej tarczy, błogosławionych amuletów (Bazyli?)
I z tym?

Cytat:
41. Dodanie możliwości sprzedaży orła do Urbana (5t), przeniesienie możliwości sprzedawania sępa z Longinusa do Urbana.
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach

Ostatnio edytowane przez mexiunio ; 19-07-19 o 23:13 Powód: dodanie cyferek zeby latwiej sie czytalo
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem