Zobacz pojedynczy post
Stare 14-07-15, 16:13   #13
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Broniami 1-ręcznymi może być problem, jednakże jak Pan wyczytał może w newsie o aktualizacji - podniesiony został parametr ataku we włóczniach, które to włócznie pomijają pancerz przeciwnika, tak więc jeżeli ten kolega walczy dystansowo to zabijecie młodego smoka. Teraz zarówno bronie dystansowe jak i 2-ręczna nabrały sensu na licorze.
Hahahhahahaha, aż padlem ze śmiechu xD po pierwsze wszystkie pny zostały rozdane w atak aż do 50 (od 12 rozdane) w obronę do 20. Dzięki Bogu ze nie oddałem nic w siłę skoro teraz oprócz cap nie zwiększa ataku broni. Jestem przerażony, bo nie dość ze zadaje niskie obrażenia z broni to atak został obniżony optymalnie o 8 , ponadto pisze pan o walce dystansowej która ma licor jest najmniej opłacalnym sposobem walki. Po pierwsze włocznie nie rosną na drzewach a można byłoby samemu je robić na licorze 10 mdz za sztukę 30 włoczni 3 srebrniki a włocznie strasznie szybko się psują, również strzały są bardzo kosztowne.. 3 mdz 1 strzała 3 srebrniki 300 strzał ... nawet sposób mieszany wojowniko licznikowy byłby mało opłacalny ... jednym słowem jest chu****

Jedyne rozwiązanie to właśnie sposób hybrydowy... proszę o zresetowanie umiejętności + teleport do świątyni gdyż po update mając 50 poziom walki 1h jest mało opłacalny... Altrel mówisz o tym ze na licorze nie powinno się walczyć z Bossami w pojedynkę. Powiedz mi kto i kiedy ubil młodego smoka w pojedynke na licorze po ostatnim resecie?
Psimgoth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem