Zobacz pojedynczy post
Stare 30-05-14, 11:38   #17
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie 30.05.2014r.

@topic
Opisy każdego obrazka zostały zmienione! Chętnych proszę do zapoznania się z nimi.

Tak więc mamy kolejny awans! Jest się z czego cieszyć ponieważ jesteśmy co raz to bliżej końca a to się ceni. Etap treningowy trwa nadal i będzie trwał dopóki dopóty nie osiągniemy odpowiednich rezultatów... ale kiedy to się skończy w końcu będę mógł zająć się tym co lubię. Panoszące się Cholerstwo po Naszych ziemiach musi UMRZEĆ!


Po długim treningu trochę mi się zgłodniało więc postanowiłem zajść do miasta i odwiedzić depozyt... ku mojemu zdziwieniu zastałem tam Wojowniczke o imieniu Hot CHicken. Na mieście mówią, że dostała taki pseudonim po tym jak nakryto ją w zagrodzie ganiającą kurczaki, ale to już inna historia. Niemniej jednak zostałem przez Nią zawołany abym podszedł to swojej skrzynki i wtedy się stało... ofiarowała mi Królewski komplet! Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak się ucieszyłem. Od teraz komplet ten będzie mi wiernie służył przez wiele lat i zapewne przez dłuższą część mojej historii...
Z tego miejsca chciałbym podziękować Hot Chicken za ten komplet który będzie mi służył przez dłuugie lata. Nie mogę zapomnieć również o koledze o imieniu Karnag bo dzięki jego pomocy zdołałem dojść tak daleko! Dziękuję za wsparcie!

Ostatnio edytowane przez RubSon ; 30-05-14 o 12:19
RubSon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem