Zobacz pojedynczy post
Stare 02-01-22, 15:58   #12
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał Xaderon Zobacz post
Wnosze o usuniecie postaci z spvp po zakonczeniu 2 edycji. Sezon sezonem, kazdy wiedzial czego sie spodziewac po jego wylaczeniu. Cieszcie sie ze administracja poszla wam na reke i macie ten sezonowy o ktory byly prosby od lat. Nie bedzie resetu na cpvp a co za tym idzie, nie bedzie on usuniety. Ankieta jest inwalida. Nagle jest sezon, gracze wracaja i zadaja usuniecia serverow? Hah, dobre. Gdzie byliscie przez te lata? Mogliscie grac, kiedy inni grali. A co jakby sezonu nie bylo? Dalej by byla cisza. Znowu ta sama historia co zawsze. Wracacie i tylko reset/usuniecie bo czemu niby? Bo nie graliscie i jestescie w plecy? To grajcie na nowym serverze jak kiedykolwiek wystartuje.

Plecaki setow? Wymaxowane skille na bocie? EXPIENIE NA BOTACH? Handel postaciami? Dzielenie kont z innymi graczami? Sprzedaz itemow za dobra spoza gry a nie talary? Teleporty z expa? (wgle wtf jakie teleporty?) Multi klient? Sprzedawanie expa w warmodzie?

Mnie to nie dotyczy. Jedyny podpunkt w wymienionych powyzej ktory mnie dotyczy to plecaki talarow (nie doslownie bo nie mam plecakow talarow a dokladniej to talary w itemach ktore wydropilem z huntow/bossow), gralem, poswiecilem czas, takze mam co mam. Kazdy mogl tak samo.

Dwie moje postacie na koncie pochodza z npvp i teraz probujecie przepchnac kolejna propozycje z usunieciem servera. Nie moge do tego dopuscic, dlategoz teraz trace czas zeby to naskrobac. Moje konto ze wszystkimi postaciami ma zostac wszystko 1:1 tak jak jest aktualnie.
Jak ty chyba po wojaku, że ktoś te wypociny przeczyta.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem