Zobacz pojedynczy post
Stare 01-09-13, 00:51   #1
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie Mag Elementalista Duchowny VS. Nekromanta

Cześć wszystkim!

VS.

Aktualnie gram Magiem Elementalistą i zbliża się moment wyboru drugiej sub-profesji. Jest to dosyć ważny moment, ponieważ jeżeli wybiorę źle będę musiał borykać się z tym do końca gry lub robić nową postać, co nie jest fajne.

Czytałem oba poradniki na temat gry Magiem jakie znajdują się w dziale poradników, jednak wydaje mi się, że są nieaktualne jeżeli chodzi o zmiany wprowadzane w przeciągu ostatniego pół roku. Dlatego też nie znalazłem w nich tego czego szukałem.

Temat ten kieruję do osób które mają pojęcie na temat gry Magiem, osób które będą potrafiły porównać Maga Elementalistę Duchownego oraz Maga Elementalistę Nekromantę, pokazać jego + jak i -. Tak więc jeżeli to czytasz i masz chwilę proszę udziel mi szczegółowej odpowiedzi i dlaczego tak sądzisz. Proszę zwrócić uwagę, że gram na serwerze non-pvp, a zapewne gra Magiem na pvp różni się od gry na non-pvp.

Mam również pytanie do Administracji. Czytając forum natknąłem się wiele razy na różne opinie na temat balansu duchownego i nekromanty, czy w najbliższym czasie planowane są jakieś zmiany jeżeli chodzi o Maga Duchownego i Nekromantę? Dodam, że to też będzie ważne przy wyborze sub-profesji. Nie chciałbym spotkać się z sytuację gdy już wybiorę drugą sub-profesję i nagle zostanie w niej coś pozmieniane.

Pozdrawiam
Pasterz
Wyrosuaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem