Zobacz pojedynczy post
Stare 09-09-13, 20:12   #23
Zielu
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 21
Domyślnie

Zadań, które są ciekawe jest sporo, jednak jak bym miał wybierać to na pierwszym miejscu Misje Grabarza. Choć zastanawiałem się jeszcze nad Działania Wojenne, jedna te ostatecznie, są na drugiej pozycji.

Dlaczego misje grabarza, bo to jedno z pierwszych ciekawych zadań jakie robiłem. Do tego zadanie rozbudowane, które wymaga rozwiązania jakiejś łamigłówki, poznania mapy, odnalezienia wskazówek i dopiero rozwiązanie.
Oczywiście ktoś może powiedzieć, że są zadania bardziej rozbudowane...
i w pełni się z taką osobą zgodzę....
Ale to właśnie Zadania Grabarza, zachęciły mnie do poszukiwania kolejnych zadań.

Odpowiedź na pierwszą część pytania była łatwa... teraz kilka słów o drugim pytaniu...

Brakuje mi więcej niż jednego typu zadań:

1. Zadania typu zabij xxxx tysięcy mopków nie ma sensu, no chyba że chcemy zdobyć coś naprawdę fajnego, i tu jak nic przydały by się jakieś dodatki do stroju lub tytuł (było już kilaka ciekawych propozycji w odpowiednim dziale na forum).

2. Zadań zespołowych i nie mam tu na myśli zadań potrzeby bloker, siochacz i shoote bo inaczej się nie da ubić potworka....

3. Zadań zróżnicowanych pod względem trudności (większość zadań można zrobić miedzy 50 - 70 lvl).

4. Zadań losowych, ot tak przypadkiem w trakcie expienia zabijamy mopka, a tu niespodzianka w ubitym potworku znajdujemy kawałek mapy/ list/ pamiętnik, a w nim opis jakiegoś zadania, lokalizację jakiegoś skarbu... to nie muszą być mega rozbudowane zadania, raczej proste...
za to będące zaskoczeniem i niejako chwilowa odskocznią od expienaia...
Zielu jest nieaktywny