Zobacz pojedynczy post
Stare 15-09-13, 19:25   #5
MianDa
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 16
Domyślnie

Zgadzam się z Gekko co do:

Cytat:
Myślę że altaron powinien być i trudny i łatwy, z początku łatwy i stopniowo powinien stawać się coraz trudniejszy podkreślam stopniowo! żeby nowi gracze nie zniechęcali się już na starcie dla tego początek powinien być łatwiejszy ponieważ ma za zadanie wprowadzić gracza w fabułę oraz objaśnić podstawowe zagadnienia niezbędne do dalszej rozgrywki która coraz to będzie trudniejsza, wymagać będzie nie małej wiedzy do dalszej eksploracji krainy i unikania zagrożeń
Ellegon ma dobry pomysł z :

Cytat:
(np. limit kupowania potków na 24h żeby w końcu alchemik był potrzebny)
Wszelkie grzebanie w expie raczej uważam za zbędne. Wiadomo że albo reset i każdy kto cokolwiek osiągnął będzie niezadowolony, albo bez resetu i wtedy początkujący będą na beznadziejnej pozycji. Ale za to można by dodać trochę większe zróżnicowanie potworków - na zasadzie że potwór daje tyle samo expa co inny, ale jest od niego mocniejszy, ale tez ma lepszy loot. Wtedy byłby wybór. Kto chce mieć latwiej niech idzie na słabszego, ale liczy się z mniejsza kasą. A kto chce mieć trudniej to idzie na mocniejsze, ale też zarabia.

Wiele osób tutaj pisze o sprawieniu by potworki były tak silne by expienie w pojedynkę było nieopłacalne. Nie zgadzam się z tym. Jestem graczem bardzo solowym, nie lubię drużynowego latania, więc jestem przeciwko takiej sytuacji gdzie nie mogę sam expić efektywnie i muszę szukać drużyny. Tym bardziej że najczęściej bywam w grze rano, a wtedy większośc ludzi w szkole, bo głównie grają gimnazjaliści/licealiści a starszych którzy nie musza spędzać czasu w szkole jest malutko.

Ostatnio edytowane przez MianDa ; 16-09-13 o 12:43
MianDa jest nieaktywny