Zobacz pojedynczy post
Stare 04-09-14, 11:23   #15
dobryziomek
 
Avatar dobryziomek
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 140
Domyślnie

Cytat:
Napisał Magnaturon Zobacz post
Może dlatego, że to nie do końca Exorit?
Dlatego powiedziałem szeroko rozumiane Exorit, zamiast Exorit w czystej postaci.

Cytat:
Napisał Magnaturon Zobacz post
Po co Damian ma wybiegać 220 zwiadem, którym bije po 200, jeżeli ma maga, którym bije po 800?
Zwiadowcy nie sprawdzają się aktualnie w PVP (o tym mówiłem). Można wyliczyć wiele osób z Collegium, który cierpi na ten sam problem co Damian. Czyli Damian nie wybiega, a ja i koledzy mamy wybiegać?

Cytat:
Napisał Magnaturon Zobacz post
Wicher i Sadysta przecież normalnie grają.
Grają to prawda (i w sumie to plus dla nich). A reszta, i ich "stare mainy"?

Cytat:
Napisał Magnaturon Zobacz post
Perfect walczy 130 magiem.
Na to zwróciłem Ci uwagę. 130 mag nie jest dla 200 lvl "atrakcyjnym targetem", za to Perfect Hunter: tak. Dlaczego nie wystawia zwiada?

Cytat:
Napisał Magnaturon Zobacz post
Poza tym nie rozumiem tego kontrargumentu, co ma do rzeczy czy wbijemy skulla na 100 magach czy na 200 zwiadowcach?
Na przykładzie Perfect Huntera wyjaśniłem (mniej więcej). Najlepiej sprawdźcie to sami - skoro nie macie problemu z tym aby wystawić 200 zwiadowców.

Cytat:
Napisał Magnaturon Zobacz post
Jest was przynajmniej dwa razy więcej od nas i macie sporo magów z lepszymi poziomami niż my, więc argument, że wasze mainy nie sprawdzają się w walce leży i kwiczy bo macie taką samą bułe jak my jak nie większą.
Nie ma sensu podliczanie się w taki sposób (ile osób u nas, ile u was; ile magów macie wy, ile my), bo można zapisać kilka stron tego tematu i nie dojść do żadnego porozumienia. Mówimy albo o mainach, albo o magach, bo to nie jest to samo. I przez to Twoje wyliczenia nie są odpowiednie.

Mniejsza z tym, bo nie chodzi o to jaką mamy bułę. Chcesz wojny? To wystaw odpowiedni skład (który macie w zanadrzu). Może doczekasz się tej "ogromnej buły".

Cytat:
Napisał Magnaturon Zobacz post
Od kiedy to Collegium "rządzi" serverem? Aktualnie wypowiedzieliśmy wam wojne i jakoś nikt z nas w pz stać nie musi, jedyne co robicie to robicie akcje noobami, boicie się wyjść na battle argumentując ten strach w dość komiczny sposób.
Jeżeli Collegium nie rządzi serwerem to kto? Wy? Hm... to po co macie do nas tyle pretensji... Co do strachu et cetera to w sumie przemilczę.

Kończę tutaj. Jeżeli chciałbyś polemizować to w grze, ewentualnie PW
__________________
Mury to tylko symbol [...]. Prawdziwą twierdzę buduje się z serc i umysłów. Z siły ducha i umiłowania wolności.
Andrzej Pilipiuk - Oko Jelenia. Drewniana Twierdza
dobryziomek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem