Zobacz pojedynczy post
Stare 25-06-15, 18:00   #5
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał sebastianix Zobacz post
Jak dla mnie, może być. Fajny pomysł z runami, ale widziałbym to dla obu profesji, nie tylko dla duchownego.
W ogóle może trochę inaczej. Rune ogólną dla maga, która by oddawała komuś manę 0.8x mglvl/0.9xmglvl. Nie dużo ale można by było kogoś "manasować" na odległość. Zwiększyło by to przeżywalność maga. Manasowanie nie bylo by duze. 10 osób by dało około 1500 many na turę z jakimś sporym exhoustem. Działało by to jak leczenie wojownika.
I jakie plusy będzie miał wtedy mag duchowny?
Twoja propozycja jest nieprzemyślana, wtedy mag byłby o wiele za bardzo żywotną postacią.

Co do tematu - runa ok, ale paraliż sam nie wiem. Zawsze było to bronione argumentem czysto rpg - w końcu to zagięcie czasu i powinno być równe dla wszystkich. Jest to potężny czar, który umiejętnie stosowany sieje popłoch, magowie nekromanci potrzebują skilla. Czy wtedy ten czar nie będzie zbyt op? Są przecież runy mgły, tylko te trzeba zrobić, a o to trudno, jednak to mi się zawsze podobało - drużyny walczące, swoją wygraną mogą oprzeć na odpowiednim przygotowaniu zapasów (czy to bomb czy właśnie run mgły...).

A może runy mgły na jedną kratkę? Pierścień magicznej tarczy, który dawałby również przyspieszenie, tak by magowie mogli łatwiej rzucać dobre parale?

Przemyślcie to dobrze - Wy, walczący, by potem nie było plucia sobie w brodę.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem