Zobacz pojedynczy post
Stare 19-05-14, 22:37   #68
Aydek
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 3
Domyślnie

Tibia nie Tibia panowie moi drodzy, gra została konkretnie zniszczona przez ten update. Tibia nie Tibia, PvP powinno pozostać PvP. A ja dzisiaj cały wieczór udowadniam wszystkim że nowy system PvP jest po prostu słaby :) Biorąc pod uwagę fakt że z kolegą postanowiliśmy zakończyć naszą krótką(niestety) karierę w waszej pięknej grze postanowiliśmy trochę porozrabiać. Zabiliśmy kilku typa na krasnoludach, kilku się odgrażało że juz po nas leci swoimi main charami - nie przyszedł żaden. Jeden nawet przyznał że szkoda mu tych punktów PVP na takich noobów i że ten nowy system jest do bani. Każdy czuje frustrację jak zostanie zabity i każdy chce zemsty. Tak było i powinno pozostać. Efekt update'a jest taki, że nikomu nie chciało się przyjść bo byliśmy bez czaszek:D co było po prostu śmieszne.
W mieście natomiast, i tu uwaga co do waszych wspaniałych algorytmów(zatrudnijcie jakiegoś porządnego matematyka, a nie koleżkę po maturze rozszerzonej), koleś z 13 lvlem wywijał runami hity w ludzi po 150-200. Panowie, to co zrobiliście to nawet się na marnej jakości otsach nie zmieści. Efekt waszej pracy jest zwyczajnie zabawny, nie wiem jak coś tak słabego mogło opuścić test server.
Podpowiem wam coś. Następnym razem skonsultujcie swoje super pomysły z graczami, bo zrobiliście niezłą kupę gnoju.
Z wiatrem

PS.
@Dreat widzę już któryś twój post w którym strugasz wszystko wiedzącego. Dla Ciebie też mam radę. Nie bądź taki cwany bo Cię pająki za obraz wciągną :)
Aydek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem