Temat: [pvp] Start nowego serwera
Zobacz pojedynczy post
Stare 19-10-17, 09:58   #109
rajder
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 7
Domyślnie

Ludzie dzielą się na fanów apple i fanów samsunga (są też ludzie pomiędzy ale nie o tym)
zawsze jedni wolą drugie jedni pierwsze. Moja wizja gry to spokój, klimat i mili ludzie, bo owszem zawsze spotkasz debili ale to sie nimi nie przejmujesz i tyle, i tak predzej czy pózniej ktos sie na takim przejedzie a taki kolo zostanie zjedzony.
Dla innych z kolei ważny jest dreszczyk emocji ktory tworzy inny z kolei klimat i cała ta otoczka gry którą tworzy tryb PVP.
Wydaje mi się że odmienne spostrzeżenia uwarunkowane są trybem życia ludzi. Ci którzy mają sporo czasu na gre i chcą jej poświęcić więcej będą woleli na dłuższą metę pvp (nie mówię że to reguła ale może większy %) a Ci co grają wyłącznie w wolnych CHWILACH będą woleli odprężyć się na nonpvp i odpocząć po całym dniu.
Tak jak wspomniałem nie jest to reguła inni mogą inaczej to widzieć - ja wyrażam swoje zdanie widze to tak. Większość graczy Altaron i Ci co się udzielają to juz raczej nie gimbaza a raczej gracze oczekujący troszkę innych doznań wydaje mi się.
I wydaje mi się również że sukces gry oraz frekwencja aktywnych byłaby możliwa nie tylko poprzez dodanie nowych terenów/balansu/nowych questow ale poprzez stworzenie wlasnego altaronowego trybu pvp, gdzie kary za zabicie graczy bylyby bardzo surowe a graczy zabijaloby sie z wielka rozwaga. Z reszta tak jak jest w realnym swiecie. No i serwer bylby wtedy jeden ;)
Kompromis to jedyne rozwiazanie na kazde z konfliktow w kazdej dziedzinie. Rozwiazanie na sukces.
Pzdr
rajder jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem