Zobacz pojedynczy post
Stare 09-05-22, 16:44   #22
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
To co piszesz w tym miejscu to jest obelga dla użytkowników którzy sie wypowiadali tutaj z sensem i kulturą, a w swoich uwagach i propozycjach starali sie dostosowywać do klimatu i "ducha" altarońskiego, także zasługiwali na choć niewielką uwage, ofc nikt nie oczekuje że każda taka rada bedzie wykonywana.
Należy rozróżnić pustą kłótnie, od dyskusji. Ty wrzucasz wszystko do jednego wora. Dyskutowanie o grze z widoczną uwagą kogoś z administracji jest bardzo korzystne dla community i daje poczucie tego że sie tworzy jakąś społeczność.
Mam świadomość że od dłuższych lat ekipa altaronu była zbyt mała by ktoś mógł poświęcać na to czas. Co nie zmienia faktu że byłoby to bardzo na korzyść dla projektu, choć to by musiała być osoba która lubi gadać z ludźmi, zamiast sie obrazić za złośliwość kulturalnie zgasi złośnika lub przyzna mu racje jeśli bedzie trzeba i wie dobrze o co chodzi w Altaronie.
Admini podobno i tak nie mało czasu poświęca na jakieś pyskówki itp, tylko szkoda że dzieje sie to na PW i w zgłoszeniach, a nie na forum.

Pozostaje mi nieironicznie w to wierzyć i również trzymam kciuki. Oby byli bardziej aktywni niż co niektórzy poprzedni doradcy, np tak jak Ty bo aktywności i zaangażowania Tobie nie można odmówić. A to że jesteś ciemięzcą każdego rycerza to już inna sprawa
A dziękuję. Ale co do obelgi - trochę mnie źle zrozumiałeś. Zawsze uważałem, że forum to świetne miejsce do wrzucania pomysłów, dyskusji na ważne tematy. Jest też wielu graczy, którzy rzetelnie do tego podchodzą i wrzucają tu solidne propozycje czy feedback.

Jedna rzecz to jednak pisać rzeczy na forum (nawet dośc dokładnie), a druga rzecz to siąść nad konkretną robotą:
- rozpisać excela ze zmianami jakichś parametrów i wartości
- przygotować wydarzenie (zaplanować, napisać NPC, dialogi, ogłoszenia)
- przygotować propozycje nowych przepisów, misje na ich uzyskanie, dialogi do NPCów, materiały}
- opracować w szczegółach nowy czar
a to wszystko biorąc pod uwagę trudności we wdrożeniach takich rzeczy (ograniczenia klienta, ograniczenia silnika, zasobożerność).

Napisanie jakiejś rzeczy na forum od jej wprowadzenia dzielą często dziesiątki godzin pracy kilku osób. Jeżeli ktoś się w dyskusjach na forum nie udziela, ale za to chce poświęcić czas na żmudną robotę - super
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem