Temat: [pvp] HertagoN - Galeria
Zobacz pojedynczy post
Stare 12-02-14, 00:14   #105
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Wróciłem do gry, przynajmniej na razie.
Spojrzałem na zawalony po sufit depozyt, do którego ekipa sprzątająca moje poprzednie mieszkanie wrzuciła wszystkie ważne i nieważne rzeczy, kompletnie nie przejmując się wcześniejszą segregacją.

Co robić? Pierwsza rzecz - rzuciłem okiem na rynek nieruchomości. Kiepsko. Mój ekskluzywny szeregowy domek na gildyjnej został wynajęty, i to przez jakiegoś spekulanta, któremu nie chce się wymienić starych mebli.

Małe porównanie?


No nic. Żyje się dalej. Rozejrzałem się i dość szybko trafiła się okazja. Do licytacji poszła willa przy Boskiej 3. Od dawna ostrzyłem sobie na nią zęby, bo choć dzielnica niezbyt popularna, to jednak prestiżowa.

Wczesnoporanna pobódka, chwyty rodem z O-game (klepsydra ze stoperem, a jakże!) i... Wygrałem! Sporym kosztem, bo musiałem się pozbyć większości błyskotek, by uciułać wymaganą kwotę, ale było warto.


Czas na mozolną przeprowadzkę. Nie ukrywam, ekipa uwinęła się dość szybko, ale praca była męcząca. Oto efekty:
Przed (lvl paint expert):


I po! (fanfary).


Zmożony wielogodzinnym wysiłkiem, pożegnałem ekipę od przeprowadzek i dopiero wtedy dotarło do mnie, że jest pewien problem:


Na szczęście szybko znalazłem rozwiązanie. Tak, ta łuna nad miastem, to moja sprawka. Na szczęście Boska cegłą stoi i nie puściłem miasta z dymem.


I tym sposobem rozwiązałem problemy z chatką, nie muszę pomieszkiwać na kocią łapę w domu Arch Enemy (btw - szukam mocnej drużyny na tamtejsze karaluchy).
Co jednak zrobić w momencie, w którym konto ewidentnie świeci pustkami?
Rada jest jedna! (chłopaki, dzięki za zaproszenie )


Z pozdrowieniami,
Arcymistrz Painta Catthon

PS: Zdjęcia wrzucam tutaj, bo może zainteresowani mogą chcieć zobaczyć wcześniejsze dokonania gildii Hertagon, która, choć istnieje tylko na papierze, jest miłym wspomnieniem.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem