Zobacz pojedynczy post
Stare 05-02-19, 14:07   #53
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Moim zdaniem administracja nie jest potrzebna do wyjaśniania takich sporów i nie powinna angażować się w takie serwerowe wojenki, administracja powinna być bezstronna. Banowanie ludzi za ubijanie graczy w strefie pvp, która właśnie do tego służy to byłby jakiś absurd. Serwer nie jest serwerem non-pvp, gracze bez względu na to czy nowi czy nie muszą być przygotowani na to i wiedzieć o tym, że po wyjściu ze strefy mogą zginąć, czy to ze strony jakichś random pk, czy ze strony osób, które się na nich z jakichś powodów uwzięły. Serwer jest DLA WSZYSTKICH bez względu na to czy są agresywni i biją graczy, czy wolą spokojną grę bez wojen. Jeśli komuś to nie odpowiada i nie chce ginąć to proponuję albo expić w strefie non-pvp albo nie grać w altaron. Są inne gry, inne serwery, bardziej odpowiednie dla osób neutralnych.

...
Wkurwia mnie podejście typu "Jeśli komuś to nie odpowiada i nie chce ginąć to proponuję albo expić w strefie non-pvp albo nie grać w altaron. "
Bo może ktoś che grać właśnie w Altaron i chce grać w spokoju zgłębiając jego fabułę. Serwer non-pvp istniał i jakoś ludzie grali.

Cytat:
Napisał 3373722 Zobacz post
Halo halo żadnych hydr nie lurowałem jedynie pobiegłem was zabić
A w jakim celu pobiegłeś ich zabić. Z nudów czy może przeszkadzało ze expią, a może z braku sympatii.

Nie rozumiem i nigdy nie zrozumie pvp.

Wiem, że w przypadku cwaniaczków może być pomocne ale to przeważnie cwaniaczki wykorzystują swoją przewagę aby psuć gre innym.

Mnie kiedyś zabili "koledzy" tylko dlatego bo stwierdzili że niby przeszkadzam ich koledze. Kolega oczywiście twierdził że nie prosił żeby mnie zabili.
Ekipa wpadła choć mocno nieudolna bo ja który nie byłem przygotowany (nie ustawione hoty, czy ledwo 2 plecaki manasków). Do tego bez jakiejkolwiek umiejętności gry pvp, a mimo to stałem 5 minut zanim mnie zabili a udało im się chyba tylko dlatego że sam się zablokowałem.

Pytałem "kolegów" dlaczego a ci "zero szacunku" po meczu tłumaczyli się że padł wyrok na TS bić/zabić i nikt nie pytał dlaczego i nie było istotne że traktowałem ich wcześniej jak kolegów.

Ogólnie na cpvp jak są zajęte lepsze respy to zero gry. Musisz poprosić ale nawet jak na respie mogłoby się zmieścić więcej jak jedna osoba to i tak nie pozwoli ba nawet nie przeszkadzaj bo cię będą bili (czasem za samo pokazanie sie na respie i próbę rozmowy można leżeć. PVP jest do kitu.
I jak pisałem cpvp jest martwe nie ma możliwości grać i expić bo za samo podejrzenie że masz coś wspólnego z "gildią przeciwną" masz hunta. Nie ważne jakie masz zamiary że chcesz sobie pograć spokojnie i zgłębiać tajemnice Altaronu. Niestety tak to już nie działa.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem