Zobacz pojedynczy post
Stare 05-02-19, 02:18   #27
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Proszę zatem osoby obawiające się prześladowań o zakładanie nowych kont by się podpisać.

Pozrawiam, Pacyfista Ruda.


Cytat:
zdradzę Ci sektret
OBECNA administracja NIGDY nie była zwolennikiem NonPvp. Wręcz przeciwnie, na poziomie gracza ZAWSZE wypowiadała się krytycznie na temat blokady walki.
Twoja petycja nie ma sensu, bo administracja zdaje sobie sprawę, że 10x tyle graczy ile Ty podpisów zbierzesz, podpisałoby kontr petycje. Zanim użyjesz agumentu "ale nie grają to ich głos się nie liczy" - nie grają, bo się zawiedli na błędnych decyzjach, co nie zmienia faktu, że 3/4 chętnie by wróciło do gry gdyby tylko było gdzie.
widze ze lubisz trollowac i pisząc tam gdzie prosza by nie pisać. Nie jestem za nopvp, lecz tym by dac grac nowym. Nie wkurzam się o to że padłem co mi wmawiacie bo to była moja głupota i na takich błedach jako nowy gracz się uczę, lecz o to że gracz z 200+ lvl wbija i ubija nowych graczy którym pokazujemy pierwszy raz nowe tereny, o to że szerza klamstwa, o to że luruja nowym potwory celowo by pozbierać plecaki czy też o to że rozbijaja grupe osób która pomaga nowym by dalej mieć monopol na "nowych" i majacych pretensje o pokazywanie tajników gry nowym. Wykorzystują to że loguja się tu od początku serwera i maja znaczaca prewage po to by teraz grajac na innym, gdzie werbuja ludzi z tej gry tu logować tylko po to by niszczyć tych którzy się do nich zbliżaja lvl, sami tu czesto nie uczestniczac w rozgrywce. Proszę zatem o nie wyciagania moich słów z kontekstu by zarzucać mi słowa i poczynania które sa nieprawdzie, to typowe dla "toxycznych" którymi podobno nie sa uwcześni gracze w porównaniu do poprzednich, a do cego niebezpiecznie się zbliżaja. Dlatego jeszcze raz apeluje o pokój i opamietanie dla tych którzy nigdy im nie zagrożą realnie.
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem