Zobacz pojedynczy post
Stare 25-09-12, 15:00   #3
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Tyle razy przewijały się te tematy, że bez sensu je powielać. Wiele według mojej opinii inteligentnych osób, które mogłyby być autorytetem dla wielu, pisało o tych sytuacjach i to samo z nich wynikało.

Każdy zna się nie od dziś i wie kto jakiego bota posiada. Tyle wymian ludzi w gildiach było, że nie sposób tego wyliczyć. Nikt tu nie oburza się, że ktoś powie o kimś, że ma bota. Nie trudno tego nie zauważyć. Gra na tym serwerze kilka osób, walczy kilkanaście. Nie potrzeba dedukować, kto ma bota a kto nie, bo nie ma na tym serwerze kilkuset graczy.

Co to Merv'a... Tyle razy było to oklepywane a i tak nic z tego nie wynikało.
Administracja musi (bez urazy) "złapać się za jaja" i zacząć coś robić.
Ciekawe czy macie ostatnio tendencje zwyżkową co do ilości graczy.

Pamiętam pierwsze akcje przeciwko Collegium. Jestem pewien, że jedynym botem używanym przez nielicznych był "DASH". Teraz na porządku dziennym widać 10 uhów lecących w stronę kolegi. Gdyby każdy miał od początku autouhy to akcje typu "combo bomb w 3 osoby" nie wychodziły by. Powiedzmy sobie szczerze żadna ekipa nie ma dość doświadczonych graczy, żeby udało im się na raz walnąć 2k+.

Podsumowując wszystkie ostatnie akcje śmiem twierdzić, że jedynym kluczem do zwycięstwa jest duża ilość uhów. Wyrafinowani gracze noszą jeszcze ze sobą kilka bp "ssa" i "might ringów", które również zakładają na bocie.

Chciałbym się jeszcze ustosunkować do tych słów napisanych przez Slythię:


"Jak już pisałam wielokrotnie - jeśli macie jakiś jeden konkretny przykład nadużycia stanowiska ze strony SG to czekam na kontakt. PW, mail (slythia@altaron.pl). Obiecuję każdej sprawie dokładnie się przyjrzeć. Do dziś dnia żadnego sygnału nie dostałam."


Proponuję ci wejść na niewidce kiedyś na byle jaką akcję (a pewnie będą aż do końca serwa pvp) i zobacz jak wygląda sytuacja. Nikt tutaj nie oczernia nikogo bez powodu. A co ma do tego postać SG? Zacytuję autora tematu

"POWINIEN BYC NEUTRALNY I DOBRZE SPRAWOWAC SWOJE OBOWIAZKI, NIE NADUZYWAJAC SWOICH PRAW JAKO SG."
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem