Zobacz pojedynczy post
Stare 23-01-19, 09:00   #146
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Jak na moje to edycja 3 miesięczna i tak nie ma sensu . Dac serwer na góra 2 miesiące przenosiny 1:1 I tyle w temacie. Skoro postac ma zostać przeniesiona na shit serwer na którym ludzie powbijali poziomki na warmodzie (posprzedawali itemy za złotówki) to dla mnie nie jest dalej żadna motywacja grać po to by postać wylądowała tam, gdzie grać i tak nie będę . Poza tym, jeżeli ktoś expil hardo 3 miesiące na sezonie to wątpię,że po przeniesieniu postaci gdzie jego skile i lvl pójdą w dół będzie miał ochotę coś tam jeszcze pograc (popatrzcie na to z tej strony ) . Jak przenosili nam postacie z 2 edycji zostałem oszukany bo moja postać Carla- zniknęła jak i wiele innych. Nikt nie robił o to burdy bo postacie były przenoszone na non Ale no to pokazuje profesjonalizm altaronu .
Podsumowując- serwer 2 miesiące, przenosiny 1:1 razem z eq i wszystkim co się na tym serwerze zgromadziło. Jedynie w takim stopniu dacie graczą ewentualnej motywacji ( a przynajmniej starym) .
To jest oczywiście moja opinia i kto się z tym zgodzi to zgodzi kto nie to nie . Ja osobiście na zasadach pomniejszenia skili/poziomu i przenoszenia gołej postaci nie zamierzam po raz enty kupować statusu i przechodzić ta sama grę 20 razy chyba ,że powstanie drugi niezależny serwer pvp (bez pzta w miescie bo na takim czymś tym bardziej odechciewa się grać) exp x1 + reklama pozdro
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem