Zobacz pojedynczy post
Stare 26-03-12, 01:48   #32
Hedor
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 7
Domyślnie

A ja bym proponował po pierwsze poprawić gospodarkę servera po przez dodanie jakis npc co skupują itemy za rozsądną cenę tak żeby hunty się opłacały, poprawienie loota bo czasem naprawdę mnie zadziwia drop lub cena dropniętego itemu (patrz dragi, dl'e)

Pomysł może i z Tibia ale tam się sprawdził bardzo dobrze, a mowa o np Spider Silkach itp ogólnie o częściach z potworków który naprawdę ożywił handel na serverach ( nie koniecznie musi być coś takiego ale chociaż w tym kierunku).

Powiększenie mapy poprzez dodanie nowego miasta i expowisk nie byłoby złym pomysłem.

REKLAMA naprawdę jest potrzebna mowa o niej od kilku miesięcy a naprawdę czy to problem wstawić ją gdzieś, ta gra ma duże szansę na sukces jeśli podejdzie ktoś do tego poważnie, sam system pvp przyciągnie wielu starych wyjadaczy, ale trzeba się ogłosić, Ja z tego co widzę to oczekiwania przynoszą tylko straty niż zyski w populacji servera, aż w końcu będzie tak że każdy odejdzie bo nuda, brak ludzi do expa czy wara.

A teraz to czego nie róbcie:

Żadnego war-system (bo z miejsca h lvle zrobią zawijkę)
Żadnych mountów bo to jakaś bzdura ( nie idźmy w kierunku tibi, idźmy w kierunku World of Warcraft !!! nie to też błąd)
Żadnego krawiectwa jewelcraftingu blacksmitingu lepienia z gliny czy tam innych badziewi. (chyba że będzie się to opierać na czymś podobnym do cześci potworków i robieniu outfitów z tego lub czegoś ciekawego co rozwinie handel).
Zadnych najazdów puki są te lagi na servie czasem bo to już w ogóle zrobi niezłą masakrę ludzi na respach ;).

Puki co to tyle.
Hedor jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem