Zobacz pojedynczy post
Stare 30-04-12, 21:21   #13
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

@up
Konkretnie zarzuty do konkretnych osób zostały już niejednokrotnie przedstawione. Problem polega na tym, że jeśli już takowe się pojawią, następuje szybka zmiana tematu prowadząca do zamknięcia tematu. Temat zmieniają najczęściej osoby ściśle powiązane z administracją :)
Niestety znacznie wyżej oceniałem niegdyś twoją umiejętność odczytywania związków przyczynowo skutkowych.

@temat

W życiu bywa niestety tak, że na każdym kroku czeka na nas ktoś, kto choćby dla zabawy postanowi zatruć ci życie. Możesz albo wyrywać sobie z głowy włosy wzywając niebiosa do pomocy, co raczej nie pomoże albo zacisnąć zęby i w jakiś sposób spróbować sobie z problemem poradzić.
Czy którykolwiek z graczy, którzy zakładają podobne tematy, zadał sobie odrobinę trudu, żeby napisać do którejś z osób decyzyjnych w gildii Exorit/Collegium?
Z doświadczenia mogę powiedzieć, że da się z nami dogadać.

@beta2468

Masz tutaj na myśli sytuację, która dotyczyła gracza Easen Screat.
Czy zadałaś sobie odrobinę trudu, żeby porozmawiać z Easen'em bądź też Attaxem na temat tej sytuacji?
Gwarantuję Ci, że sprawa została wyjaśniona, a krzywdy naprawione.

@do wszystkich, którzy w przyszłości chcą zakładać podobne tematy.

Serio... To nic nie da. W razie problemów napiszcie do mnie prywatną wiadomość na forum, a ja obiecuję, że waszą sprawą zajmę najszybciej jak tylko będę mógł.
Nie znaczy to bynajmniej, że w jakiś sposób jestem w stanie zabronić komukolwiek z gildii Exorit wrogiego zachowania względem innych graczy.


Peace n Love :)
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem