Zobacz pojedynczy post
Stare 21-03-12, 18:19   #2
thomson1708
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Wielkopolska ;>
Postów: 10
Domyślnie

Prawda jest taka że jak masz wtyki to nikt cie nie ruszy, tak było jest i będzie.

Taka szara myszka (zazwyczaj 14-15 letnia) która nie zna świata i nie wie jak działa większość ots (woops miałem tak tego nie nazywać, ale jest to open tibia server, dlaczego? Bo działa on na założeniach i silniku tibi. Może i jest on bardziej lub mniej zmodyfikowany, nie będę się o tym rozpisywał..) Tacy newbie chcąc "wypróbować" swoją postać może bardzo szybko ją stracić bo uderzy do nie tego co trzeba i co wtedy się dzieje? Bah 100k "paimentu"... Wiadomo ludzie robią głupie rzeczy kierując się emocjami.

Pewnie większość osób aktualnie walczących pamięta mnie jako porządnego gracza.. Czy to coś zmienia? Tak, bo w razie czego mogę napisać prośbę o pomoc, ale co zrobi nowy gracz który został zastraszony przez innych? TAK!!! Na pewno zaprosi kumpli i razem dadzą sobie wsadzać badyla w dupę...

Dlatego prosiłbym o zrobienie czegoś z owym prawidłem i dogłębnego przemyślenia tego wszystkiego. Pamiętając że życie to biznes i wszystko co się dzieje jest nastawione na biznes, a nie głuche i zbijające z drogi emocje.

Zawsze uważałem ciebie, jak i wszystkich ludzi za osoby bardzo inteligentne. Możliwe nawet że bardziej inteligentne od mnie, wiadomo ludzie popełniają błędy i jako osoby inteligentne powinniśmy rozważyć sprawę i poszukać zyskownego dla siebie wyjścia z sytuacji.

Pozdrawiam,
Thomson1708.
thomson1708 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem