Zobacz pojedynczy post
Stare 06-09-11, 22:49   #16
Serio
 
Avatar Serio
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 78
Domyślnie

A moim zdaniem to jest jeszcze inna sprawa. Tak jest wszędzie, ludzie odchodzą bo odchodzą, tak to juz jest z tą grą. Tak naprawdę gildie nie mają dużo do tego, faktycznie jakiś procent jest ze ludzie odchodzą przez dedy, ale to co, sam kilka razy padłem (nie mówie że od graczy z jakiejś gildi) ale sie nie zniechęcam, gram bo gram. Altaronowi przydałaby się jednak jakaś reklama bo serwer naprawde nie jest znany a bardzo fajnie sie na nim gra, ale to że Adminom sie nie chce no to na to już nikt nic nie poradzi. Serwer upadnie to upadnie, z tego co zauważyłem czytając to forum krótko mówiąc cała administracja ma to w d.pie może Rekhyd sie troche udziela ale odpowiedz Slythi w temacie o reklame mnie rozbroila ^^. Dziękuje, dobranoc.

P.S Jeszcze raz co do odchodzenia graczy : W tibi gracze też odchodzą ALE TEŻ PRZYCHODZĄ A TUTAJ WIECEJ ODCHODZI NIŻ PRZYCHODZI !!! REKLAMA JEST POTRZEBNA!

Nie wiem też czego wszyscy czepiacie sie tego Noona :P Nie mam zielonego pojęcia, gość nigdy nic złego mi nie zrobił. Teraz jeszcze czekam az mnie pojedziecie od DUPOLIZÓW. Wyjebke mam :) pozdro, dobranoc ponownie.
Serio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem