Temat: [dyskusja] Podziemny Krąg vs hektory
Zobacz pojedynczy post
Stare 27-11-15, 20:45   #24
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Laubau, pionie, pochwal się na ilu akcjach byłeś po wakacjach, gdy przyszło nam odzyskać serwer? Na żadnej bo nie grałeś. Wiesz na ilu byłem ja? Na każdej. Wróciłeś, gdy serwer był nasz i sobie dobiłeś ten 190 levelek. Wiesz jaka jest moja historia?

Po zrookowaniu postaci Levi tj. przed znerfieniem upiorów, jakiś tydzień pózniej, założyłem Luffy'ego. Miałem przestać grać bo wiedziałem, że w wakacje nie będę miał tyle czasu ani chęci do gry co po wakacjach. Lecz dowiedziałem się o skillowaniu na full afku i o tym, że jest to całkowicie dozwolone więc wpadłem na pomysł, żeby się ładnie wyskilować przez te wakacje, a po nich zacząć ładne pg. M.in po to żeby dołączyć do wojny prawdziwie wykokszoną postacią bo nie chciałem być takim szarym kowalskim jak ty. Niestety plan legł w gruzach, gdy zacząłem wychodzić na akcje Luffy'm na 60 lvlu. Gang się dowiedział, że to ja i przez całe wakacje przeszkadzali mi w skilowaniu. Mimo to się nie poddawałem i wkońcu pod koniec wakacji wbiłem takie skile jakie sobie nałożyłem na cel przy zakładaniu postaci - 130+/130+. Zaznaczam, że w domu zazwyczaj byłem rano i późno w nocy, zmęczony, ogarniałem się i do spania lub odpalałem sobie filma. W momencie, gdy Gang zaczął mi przeszkadzać, nie ukrywam, ziomeczki z którymi skilowałem dzwonili mi, że mnie zabili więc wracałem do domu, czasem odrazu, a czasem w przeciągu kilku godzin i trenowałem dalej. PG zacząłem jakoś w połowie sierpnia, czyli wtedy, gdy nikt od nas nie grał i serwer należał do Gangu. Tak, wtedy się wyexpiłem. Początkowo na górskich, później profany, aż wbiłem 150+. Nasi wkoncu wrócili do gry (przyjmując wrogów w nasze szeregi tj. ormów) i dzięki temu odzyskaliśmy serwer. A ty gdzie wtedy byłeś, wielki memberze Collegium? Jesteś pionem gościu podobnie jak Szuja.

Reszty nie będę komentował bo aż mi szkoda typie czasu na ciebie, nie pamiętam żebyśmy zamienili choć jedno słowo, a udajesz tutaj, że mnie znasz.

Bugi? Benezjon? Co ty typie w tym momencie wypisujesz? Możesz to jakoś bardziej opisać, te bugi? Stawiałem bota na benezjonie? Serio? XD

To, że wszystko łykaliście jak młode pelikany to ja wiem, ale że były tam takie typy jak ty to aż w szoku jestem. Dobrze, że się wyrwałem z tego... gówna.

Podziemny Krąg jest obecnie jedynym teamem w Altaronie, ani stare collegium ani stare exorit czy pózniejszy gang i daylight nim nie jest. M.in dlatego, że oba te teamy są skłonne przyjmować wrogów w swoje szeregi byle żeby móc expic, byle żeby odzyskać serwer.

Pjona, piony.



Cytat:
Napisał kasko43 Zobacz post

Co potem? Potem znowu korzystając z buga i grając po 24h dorobiłeś się milionów k, przez co dalej było ci już bardzo łatwo. Ty masz taką obsesję na punkcie tej gry, że stawiałeś noobchara na noc na benezjonie, co by ci ażdżacha nie uciekła. Śmiem twierdzić, że w nocy miałeś ustawione budziki co godzinę, żeby zobaczyć czy czasem nie ma komunikatu o bossie. Po to ten noobchar tam stał.
Z jakiego buga? ; o

A ten noob char to jest postać Artezona XD.

Tak jak mówię nie będę tego wszystkiego komentował bo przez swój brak wiedzy synu sięgasz dna.

Ostatnio edytowane przez Graata ; 27-11-15 o 21:14
Graata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem