Temat: [inne] #hot16challenge
Zobacz pojedynczy post
Stare 22-09-14, 19:28   #55
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Haha ^^ Może to zabrzmi jak 'kaprys nastolatka', ale chyba muszę zaznaczyć, że nie napinam się na poważnie. Temat jest do zabawy, no cóż, ja lubię walkę to i w wersach lubię taką rywalizacje, przecież nie pozabijaliśmy się tymi słowami ^^ Nie sądziłem, że aż tak Was to dotknie, no, może poza kilkoma osobnikami w 'jeźdźcach', którzy normalnie pisali i same głupoty, tam lekko się uniosłem. A co do non-pvp - po prostu to jest beta i zdaje mi się, że odpuszczenie pvp, czyli jednej z kluczowych rzeczy w tej grze (przecież balans musi być zarówno w expie jak i w walce, pieniądze muszą być adekwatne do supli więc praktycznie cała gra przechodzi na pvp i vic.) jest zwyczajną ignorancją. Mimo wszystko bawcie się tam bawcie. Mam dalej Twój list Arkonie jak i relikty z arkanixxów i innych. 'po co mam udawać, że jestem bezpłodny', bo po co mam nawet w takim temacie trzymać bóg wie jaką kulturę wobec znanych/nieznanych mi twarzy? : D fajnie tak poszukać brudów i wpleść w wersy. Pozdrawiam.

@up pozdrowił pvp, pvp pozdrowiło i jego. Drążył - dostawał odpowiedź, aż mnie zirytował i nie dostał już odpowiedzi. Niemiło? Każdy ma swój poziom wytrzymałości, widać niektórzy są zbyt delikatni, więc dobrze zrobiłem dając sobie spokój z odpowiedziami tam ;-)

Ostatnio edytowane przez Windykator ; 22-09-14 o 20:15
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem