Zobacz pojedynczy post
Stare 20-02-18, 08:07   #18
kompromis
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 69
Domyślnie

Atuty sa takie, ze masz duzy dmg punktowy. 250k/h na nekro (nekro alchem bije to ze swiatla), i wysoka przezywalnosc. Mag na moim poziomie robi 350-400k/h na obozie abi z mistrzami wojny(zaznacze jeszcze ze ten exp robi do 110 poziomu nim hp mu pozwoli na nadzorce), gdzie pada jak nie ogarnia, a zmniejszenie jego hp sprawiloby, ze nie bedzie mogl brac tak duzych lurow i padalby duzo czesciej (a hrzechu przestalby nutkowac tyle rekinow). Najt ma przezywalnosc porownywalna do zwiada, ale i tak powinien doatac jeszcze wiekszego nerfa na dmg, bo kreci za duzego expa jak na przezywalnosc. I nie mow mi o kosztach amunicji, 8k za plecak wzmocnionych, 12k za plecak rozrywajacych. Nie uwierze, ze Ci sie nie zwraca. W altaronie i tak za latwo o gotowke (magiem kazdy wie, ze wynioslem tyle pieniedzy z servera, az glowa mala, zwiadem tez juz mam patent).
Co do ekonomii to knight powinien z expow wyciagac najwiecej kasy, a mag najmniej. Niestety tu jest problem, lecz ciezko mowic o tym, ze robi sie mierne pieniadze samym zwiadem. Wiekszosc refili to plis, srednio okreslilbym, ze wyciagam jakies1,3x, gdzie x tocena supli.
No i tak jak juz wspomnialem respy sa pod wybijanie obszarowe (gfb/rago), zreszta po co ja to pisze...
Swoja droga 100wily zrozumiem, ale czemu rozdales az do 110?

Ostatnio edytowane przez kompromis ; 20-02-18 o 08:24
kompromis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem