Temat: Mag
Zobacz pojedynczy post
Stare 20-06-15, 17:56   #29
kasko43
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 51
Domyślnie

Testowane na renegacie przez 100 hitów, z tego wyliczona średnia. Każdy hit zadał dmg. Nie chcę marnować kolejnych potionów na test z dwoma renegatami bo jestem pewien, że wyszłoby to samo. Przed chwilą porównywałem tarczę trollową do kościstej znowu na renegacie (inny niż wcześniej być może silniejszy/słabszy) i na 100 hitów średnie obrażenia wyszły podobne tj:

koścista 144
Trollowa 148

W porównaniu do poprzedniego testu to różnica na trollowej wynosi 148- 142= 6 obrażeń (to jakieś 4%) - Może stwór był silniejszy.

Różnica między 55 a 16 to jakieś 350%, więc proszę się logicznie zastanowić czy błąd ze względu na rozrzut tyle by wyniósł. Miałbym czas i środki to zrobiłbym Panu średnią z 1000 hitów, lecz wynik byłby podobny (+-5-10%). Tak samo sondaże przed wyborami z reguły na 1000 osobach nie różnią się o 350%.



Z tego wychodzi, że nie opłaca się skillować tarczy bo żaden istniejący wykres nie da nam miarodajnej odpowiedzi, czy 90 skill jakkolwiek nam pomoże w redukcji obrażeń, a nawet jeśli to nie wiadomo w jakim stopniu w stosunku do nakładu pracy na wbicie go.
kasko43 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem