Temat: Mag
Zobacz pojedynczy post
Stare 20-06-15, 16:03   #22
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Rozumiem, że mam wyskilowac shielda i rozdać w niego pny? Wtedy będę unkillable? A ile muszę wbić mlvli bez rozdawania, żeby odblokować SD? Czemu na sd nie ma napisu używać od 180 magica? Cierpicie na brak ludzi, a twotzycie grę, do której bez poradnika nie usiadziesz.
To ile ktoś zdobywa umiejętności ręcznie, a ile poprzez PN zależy tylko i wyłącznie od niego, podnosząc poziom i robiąc misje dzienne każdy osiągnie kiedyś maksymalny poziom umiejętności. Mag nie jest postacią, która ma być trudna do zabicia, żeby zwiększyć przeżywalność należy osiągnąć 160 poziom magii i nosić pierścienie magicznej tarczy. O tym, że różne czary/runy odblokowują się na różnych poziomach magicznych pisaliśmy wielokrotnie.

Cytat:
Napisał kasko43 Zobacz post
Gdzie to jest opisane? Skąd mam wiedzieć jaką wartość potrzebuje dana tarcza? Skoro to takie tajne, to dlaczego są podane wymagania siłowe i poziomowe?

Jak działa ten mechanizm? Jeżeli dana tarcza wymaga 20 skilla obrony to jak zachowuje się gdy mam skill 10ty a jak gdy mam 19?

Dlaczego te wilki mnie doświadczonego maga biją aż 4 mocniej niż gościa który dopiero postanowił być wojownikiem mającego 2x słabszy ekwipunek? Nie jest dostateczną karą dla maga, to że ma o wiele mniej hp niż rycerz?
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11201

Ostatni nagłówek - Obrona

Biją mocniej ponieważ jest Pan magiem i specjalizuje się w walce dystansowej, a nie staniu z kilkoma potworami na sobie. Gdyby było inaczej to mag robiłby za blokera z powodu lepszego leczenia niż rycerz.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem