Zobacz pojedynczy post
Stare 05-08-18, 14:30   #87
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Systemy gdzie można sobie wybrać czy się jest n-pvp czy pvp wprowadzają więcej zamętu niż dobrego, między innymi dlatego, że podczas wojen gracze n-pvp mogą bezkarnie przeszkadzać w konfliktach, stąd miast ich mamy strefy, które uważam, że spisują się na prawdę dobrze i tak na prawdę jeszcze nie padł argument, który mógłby to podważyć.

Zresztą... czy na prawdę istnieje taki problem z tym pvp? Wydaje mi się, że zwolennicy n-pvp wyolbrzymiają i miałem nadzieję, że przez ten cały okres od startu serwera zauważą, że obecny serwer wcale ich nie krzywdzi - mogą spokojnie grać i włos im nie spadł z głowy oprócz sporadycznych przypadków. Tęsknicie raczej za robieniem chorego pg i milionach talarów w depo - a to nie wróci.

Pojawiły się również głosy, by zrobić serwer n-pvp na starych zasadach - absurd. Przecież wtedy wracamy do punktu wyjścia. Właśnie dlatego ten serwer został zamknięty, bo miał inny silnik niż pvp. Przenosin postaci bez strat w przedmiotach również być nie może - to po prostu niewykonalne.

Skupmy się proszę jednak na zmianach, które można by wprowadzić wraz z aktualizacją miast kolejny raz wywracać wszystko do góry nogami - nie mam na to ani czasu ani chęci.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem