Zobacz pojedynczy post
Stare 13-03-16, 11:50   #12
Vulpes
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Postów: 12
Domyślnie

Pisałem z wieloma graczami, każdego zachęcałem do podpisywania się pod tematem wielu odmówiło ponieważ administracji już nie ma w takim składzie jak była kiedyś i ten pomysł jest bardzo mało prawdopodobny aby wypalił. Osobiście uważam gdyby wszyscy gracze poparli ten pomysł była by o wiele większa szansa na odbudowę serwera ale ci gracze po prostu wątpią w to aby się udało. Owszem problemem jest "administracja" ale również gracze, każdy tylko krytykuje i narzeka na tym forum i w grze zero wdzięczności, w ostatnim czasie zostały dodane nowe runy, które bardzo ułatwiają grę z braku graczy, przez co handel runami umarł. Właściciel serwera ruszył by dopiero z naprawą jak mu wpadną pieniądze na konto inaczej nie ma mowy, większość ekipy pracowała za darmo poświęcając swój wolny czas, nikt nie będzie robił za darmo gdy ma możliwość innej pracy za którą ma płacone. Więc ten pomysł ma nikłe szanse, zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa dlaczego gracze w większości piszą, że ten serwer to "gówno" i nie opłaca się tu grać ale i tak grają lub wypowiadają się aktywnie na forum to jest najbardziej dziwne.

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez Vulpes ; 13-03-16 o 11:59
Vulpes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem