Zobacz pojedynczy post
Stare 16-06-14, 20:36   #20
rycerz1996
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 26
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do rycerz1996
Domyślnie

Abbon kazał mi wybić 8 gigantycznych pająków, troszeczkę się przestraszyłem jak mi to mówił. Wziąłem miecz w ręce i pobiegłem wybić te obleśne pająki! Udało mi się!
Abbon mnie solidnie wynagrodził!



Jednak to nie koniec misji od niego! Dał mi jeszcze 1 zlecenie!
Zabić 20 wampirów! Na samym początku zdarzyło się to!



Po wróceniu i odzyskaniu mojego łupu, wziąłem się za mordy wampirów! za to że mi całą krew wyssali! Gdy już je zabiłem pobiegłem do mojego zleceniodawcy!
Dał mi troszeczkę doświadczenia! No i mamy poziom 32!



Postanowiłem wrócić na oficery i uporać się z kolejnym zleceniem od Jurjego! Zabić 200 generałów! Kilka awansów wpadło! hehehe





Jednak po zabiciu 100 generałów już mi się odechciało! Kolejne 100 zabije poźniej!
Tu jednak pochwale się lotem :


Pisarz Tomasz kiedyś mnie prosił abym przyniósł mu pióro gryfa bo nie ma już czym pisać, niestety byłem niedoświadczonym wojownikiem i nie wiedziałem skąd takowe weź! Ale gdy zdobyłem odrazu pobiegłem do niego!




Misja - zabić 300 abitańczyków! no nic, biegniemy i bijemy!! Niestety nie mogę bić na dystans i szamanki mnie otoczyły! -.-



Po uporaniu się z szamankami ( nie powiem jak to zrobiłem) i zabiciu 300 abitańczyków dostałem znów doświadczenie!



Kiedyś się zastanawiałem po jakiego anioła gdy wszedłem go duchownych dali mi święty symbol! Teraz już wiem! Mam odkupiać dusze, a mało tego, dusze mi dziękują!



Spędziłem troszeczkę w mieście nieumarłych! No i się doczekałem tego:



Jesteśmy już na Raindar, więc trzeba troszeczkę pozwiedzać! I natrafiłem na Trolla! ^^



Nie przestraszyłem się go jednak i postanowiłem zabić!
No nic, zwiedzamy dalej! aż do momentu gdy...



natrafiłem na pokutnika!

----------------------------------------------------------------


To na tyle!
Proszę komentować!!!
rycerz1996 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem