Zobacz pojedynczy post
Stare 19-08-13, 06:12   #32
jaskolaa
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 47
Domyślnie

Popieram Kaela z pomysłem rozdzielania zasad co do pvp i pve.Widzieliscie Władcę Pierścieni? Czy Legolas jak strzelał to stał jak ciele i dawał sie prać po pysku orkom ? Nie bedę spekulować o dmg zwiada itd bo to juz robiono sporo razy ostatnio , ale z samego założenia łucznik powinien biegać prawda ? Argument ze zwiad bije z pugi tyle co mag z sd itd , spoko , ale mag moze uciekać a zwiad zeby rozwinąć skrzydła musi dzielnie brać na ryj...Swoja drogą z nekro poki co mam taki pożytek że ...hmm nie mam żadnego jak narazie , podobno na 150 będzie bosko ale narazie jest 76 i do 150 daleeeko.Gdzieś ktos dał pomysł żeby sam żywioł śmierci bił mocniej w żywe stworzenia i myślę że to mogloby być dobre w stosunku do nekro , a ja chce ten pomysł rozwinąć i dać wiekszy dmg elementaliście na mobki wrażliwe na elementy.Sam ele nie mam coprawda ale myślę że byłoby ok jakby np w smoki bili mocniej z racji bycia ele , czy w golemy np.
__________________
12:52 Dreazillo [19]: EEE gdzie som krasnoludy bo poszłem w dul od bramy pulnocnej i nie ma
jaskolaa jest nieaktywny